Twitter Android için güncellenerek baştan aşağı yeni bir hale kavuştu. Peki bu yenilik neleri kapsıyor? Android kullanıcılarını neler bekliyor, birlikte inceleyelim.

Twitter Android

Twitter Android için Ne gibi Yeniliklerle Geliyor?

Twitter en sevilen sosyal medya platformlarından biri. Haliyle milyonlarca kullanıcısı var. Kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunu da Android cihazları tercih edenler oluşturuyor.

Twitter, Android kullanıcıları için birbirinden dikkat çekici yeniliklere imza attı. Peki bu yenilikler ne? Kullanıcılarına neler vadediyor?

Daha Rahat Kullanılacak

Twitter artık Android cihaz kullananlar için daha rahat bir kullanım vadediyor. Büyük ekranlı telefonlar için gelen güncelleme ile Twitter’ı kolayca parmaklarınızın ucuna alabileceksiniz.

iOS ve Android sürümleri farklılık gösteriyordu. Twitter’ın iki sürüm için farklılığı özellikle navigasyon çubuğunda kendisini belli ediyordu. Navigasyon çubuğunun üst bölümde bulunması Android kullanıcılarını oldukça zorluyordu.

Sonunda beklenen oldu ve Twitter bu farkı ortadan kaldırdı. Hayli geç kalan bu değişiklik sonucunda Android’de de navigasyon çubuğu alt bölüme taşınmış oldu.

Google Play’de Yayınlandı

Twitter kullanıcılarını sevindirecek bu gelişme sayesinde Android severler de uygulamayı daha rahat kullanabilecek.

Özellikle büyük ekran telefon tercihinde bulunanlar için Android güncellemesi oldukça kullanışlı olacak. Uygulamanın son halini kullanabilmek için yapmanız gereken ise Google Play Store üzerinden uygulamayı güncellemek.

Eğer halihazırda Twitter kullanıcısı değilseniz, uygulamayı indirdiğinizde son hali ile telefonunuza yüklenecek. Bu sayede Android ve iOS kullanıcıları için navigasyon çubuğunun yerindeki farklılık sona ermiş olacak.

Sevilen uygulama Twitter, yeni politikasıyla ve son güncellemesiyle daha kullanışlı bir hal aldı. Peki özelliklerinde herhangi bir değişiklik söz konusu mu? Yeniliğin daha çok tasarımsal bazda olduğunu belirtelim. Ancak son dönemde pek çok güncelleme ile yenilenen uygulamalar kervanına Twitter da katılabilir. Önümüzdeki süreçte göreceğiz.

PAYLAŞ
Teknolojiyi takip etmeyi seven, meraklı, yeniliklere açık, iyi bir spor izleyicisi, sıkı bir oyun takipçisi.