Yabancı bir dili öğrenmenin en iyi yolu hiç şüphesiz ki o dili ana dili gibi konuşanlarla pratik yapmaktan geçiyor. Fakat yabancılarla konuşabilmek için yurt dışına seyahat etmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Bulunduğunuz şehirde yabancı öğretmen kadrolu bir dil kursu bulsanız bile bunun için de zaman ve belli bir bütçe ayırmak gerekiyor. Peki ya size yerinizden kalkmadan, yabancı kişilerle sohbet edip İngilizce dağarcığınızı geliştirme imkanı sunan bir mobil uygulamanın varlığından bahsetsek? English Ninjas uygulaması, bu konuda şahane bir çözüm sunuyor.

Ali Servet Eyüboğlu’nun hayata geçirdiği English Ninjas, tamamen İngilizce dil bilgisini ilerletmeyi hedefleyenler için tasarlanan bir mobil uygulama. Eğer siz de İngilizce öğreniyorsanız, dünyanın farklı yerlerinden yabancı eğitmenlerle canlı konuşma imkanı sunan bu uygulamanın ayrıntılarına göz atmanızda fayda var.

English Ninjas Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

English Ninjas uygulaması üzerinden görüntülü, sesli arama veya mesaj yolu ile ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile sohbet edebiliyorsunuz. Eğitmenlerini “İngilizce Ninjaları” olarak adlandıran bu uygulama, her an her yerde dünyanın farklı yerlerinde yaşayan kişiler ile İngilizce konuşup, dil bilginizi geliştirmeniz için müthiş bir fırsat sunuyor.

Mevcut İngilizce seviyenizi temel alan English Ninjas uygulamasında, eğitmeniniz ile onun seviyenize uygun olacak şekilde, belirlediği konularda konuşuyorsunuz. Elbette hangi eğitmen ile iletişim kuracağınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Eğitmenlerin profillerinde bulunan tanıtım videolarına ve ilgi alanlarına göz atabilir, seçiminizi ona göre o an çevrimiçi olan eğitmenlerden yana yapabilirsiniz.

English Ninjas

English Ninjas Uygulaması Niye Kullanılmalı?

English Ninjas uygulaması, İngilizce dil bilgisini geliştirmek isteyen herkes için son derece ideal. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerin rehberliğinde pratik yapabileceğiniz uygulama sayesinde canlı sohbetler esnasında yaptığınız dil bilgisi hatalarını anında tespit ederek düzeltme şansı bulabilirsiniz.

English Ninjas uygulamasını iş, gezi, yüksek lisans ve kariyer gibi her tür ihtiyacınız için kullanabilmeniz mümkün. Özellikle TOEFL ve IELTS gibi İngilizce bilginizi ölçen sınavlara hazırlanıyorsanız, bu uygulama işinize büyük ölçüde yarayacaktır. Ayrıca uygulamaya dil kursunda öğrendiğiniz bilgileri pekiştirmek adına da başvurabilirsiniz.

Uygulama, günün her saati konuşabileceğiniz eğitmenler ile yaptığınız görüşmeleri daha sonra tekrar izleyip çalışmak üzere kaydetme imkanı da sunuyor. Üstelik uygulama üzerinden çeşitli makaleler okuyup, daha sonra konular hakkında eğitmenleriniz ile tartışabilirsiniz.

English Ninjas görüşmelerinin sonunda ise eğitmenler ve kullanıcılar birbirlerini değerlendirebiliyor. Böylece bir dahaki sefere hangi eğitmenle çalışacağınızı seçerken, onun aldığı puanı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Son olarak English Ninjas uygulamasının ücretlerini de belirtmekte fayda var. Uygulama, üyelik oluşturduğunuzda ilk 5 dakika ücretsiz konuşma fırsatı tanıyor. Daha sonra günlük 10, 20, 30 veya 60 dakika ve haftada 1, 3, 5 veya 7 gün olmak üzere konuşma paketlerinden ihtiyacınıza göre en uygun olanını seçip satın alabilirsiniz.

Piyasadaki yabancı dil uygulamaları arasında kendisine önemli bir yer edinen English Ninjas uygulamasını, Android için buraya, iOS için buraya tıklayarak veya aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.