Teknolojik gelişmelerin hızla ilerlemesi ile birlikte, akıllı telefonları daha donanımlı hale getiren mobil uygulamalarda büyük gelişim gösterdiler. Birçok yazılım firması, mobil uygulama mağazalarında kullanıma açtıkları mobil uygulamalar ile kısa süre içerisinde servet sahibi olurken, elde ettikleri gelirlerle daha büyük ve daha faydalı mobil uygulamalar geliştirmeye başladılar.

Bugün mobil uygulama mağazalarından telefonlarımıza indirdiğimiz uygulamaların büyük çoğunluğu ücretsiz olsa da bazı faydalı ve oldukça gerekli uygulamalar ücretli de olabilmektedir. Firmalar anlaşmalı olarak belirli dönemlerde bu uygulamaları ücretsiz olarak akıllı telefon kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.

2017’nin ikinci yarısında belirli bir süre boyunca ücretsiz olarak indirilebilecek olan mobil uygulamalar açıklandı. Uygulamalar arasında oldukça kullanışlı ve faydalı alternatiflerde bulunuyor. Bu kısa süreliğine ücretsiz android uygulamaları indirerek siz de telefonunuzu daha donanımlı bir hale getirebilirsiniz;

1-SketchMe! Pro

Sketch Me! Pro uygulaması ile telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları, kara kalem ile çizilmiş hale getirebilirsiniz. Estetik açıdan hoşunuza gidebilecek parçaları yaratabileceğiniz bu uygulama ile fotoğraflarınızda daha karizmatik bir hava yaratabilirsiniz. Bu uygulama ücretli olarak Google Play Store’da satılmakta iken, artık ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Kısa bir süreliğine ücretsiz olarak indirilebilecek olan uygulamayı, geç kalmadan edinin.

2-Lil Big Invasion

Kısa bir süreliğine Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Lil Big Invasion oldukça keyifli bir oyundur. Oyun macera ve strateji kategorisinde yer almaktadır.

3-Socxel Soccer

Bir süreliğine ücretsiz android uygulamalar arasında yer alacak olan Socxel Soccer oldukça eğlenceli bir futbol oyunu. Telefon ekranınızın tamamını 8-bit olarak şekillendirilmiş futbol sahasına dönüştüren Soxxel Soccer ile minimal futbol keyfinin tadını çıkarabilir, rakipleriniz ile kıyasıya gol mücadelesine girebilirsiniz.

4-Fella For Facebook

Facebook kullanıcıları için geliştirilmiş olan Fella uygulaması, Facebook arayüzünüzü daha farklı bir görüntüye sokuyor. Fella ile birlikte Facebook üzerindeki sosyal ilişkilerinizi daha net görüntüleyebilir, istatistiksel bilgilere erişebilir ve hesabınız ile ilgili tüm düzenleme ve kaldırma işlemlerini birkaç dokunuş ile halledebilirsiniz. Fella normalde ücretli bir Android uygulaması iken kısa bir süreliğine ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebilecektir.

5-Cambi Photo Camera

Cambi uygulaması fotoğrafçılık deneyiminize yeni bir soluk getirecek bir uygulamadır. Cambi ile çektiğiniz fotoğrafları uygulama ara yüzünden anında düzenleyebilir, fotoğraflarınıza birbirinden artistik efektler uygulayarak havalı fotoğraflar üretebilirsiniz. Çok sayıda ışık, renklendirme ve tonlama özelliği içeren Cambi kısa bir süreliğine ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebilecektir.

6-Batch Watermark Pro

Batch Watermark, fotoğraflarınıza ve çizimlerinize, özel yazı ekleme uygulamasıdır. Watermark olarak hazırladığınız yazıları çeşitli font ve renkler ile fotoğraflarınıza sabitleyerek ekleyebilir, fotoğraflarınızın afiş görüntüsü yakalamasını sağlayabilir, sosyal medya hesaplarınızda farklı bir tarz yaratarak dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Batch Watermark Pro da kısa bir süreliğine Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecektir.

7-Daregon: Isometric Puzzles

Oldukça eğlenceli ve keyifli bir mobil oyun olan Daregon’da karakterinizin haritayı tamamlayabilmesi için mantıklı kararlar vererek adımlarınızı doğru atmalısınız. Yaratıcı zekanızı yoğun bir şekilde kullanmanızı gerektiren Daregon android uygulama ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebilecektir.

8-Horse Racing & Betting Game

At yarışı oynamayı sevenler için sanal platformda gerçekçi at yarışı deneyimi yaşamaya davet eden Horse Racing & Betting Game’i Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirerek, telefonunuzdan anlık olarak at yarışı oyunlarının keyfini alabilir, at yarışı tadında mobil oyuna sahip olabilirsiniz.