Elbette hepimiz sevdiklerimizle birlikte oluşturduğumuz anılarımızı ölümsüzleştirmek istiyoruz. Çektiğimiz fotoğraflar, videolar ve rehber derken telefonlarımızın hafızası belirli bir süre sonra tamamıyla doluyor. Ayrıca bütün bu özel anı ve bilgilerimizin tek bir cihazda toplanması durumu telefonun kırılma veya çalınması halinde bir soruna dönüşüyor. Lifebox ile sevdiklerinizle birlikte biriktirdiğiniz tüm anı, fotoğraf, video ve rehber bilgilerinizi güvenle yedekleyebiliyorsunuz. Gelin detaylarını birlikte inceleyelim.

lifebox

Lifebox ile Anılarınızı Güvenle Saklayın

Biz Türkler olarak anılara oldukça değer veririz ancak genelde başımıza bir olay gelmeden önce önlem almayı da pek umursamayız. Sigorta yaptırmak, değer verdiğimiz şeyleri güvence altına almak aslında oldukça önemli bir konu.

Kendinize bir telefon alıyorsunuz ve sevdiklerinizle birlikte zaman içerisinde sayısız fotoğraf, video ve ses kaydı oluşturuyor ve rehbere sayısız insan kaydediyorsunuz. Düşünün ki bindiğiniz bir vapurda telefonunuzu denize düşürdünüz ya da gittiğiniz bir yerde unuttuğunuz telefona bir daha asla ulaşamadınız. Elbetteki yeniden bir telefon almak mümkün. Ancak kaybettiğiniz o telefonun içerisinde geçmişten bugüne birçok anı, isim, numara ve video kaydettiniz. Yedekleme yapmadığınızda isteseniz bile tekrardan geri getiremeyeceğiniz sizin için değerli olan her şey artık tarihe gömülmüş oldu.

Lifebox, kolay arayüzüyle birlikte telefonunuza kaydettiğiniz tüm fotoğraf, video ve rehber bilgilerinizi bir bulut uygulaması şeklinde internet ortamında kolayca ve güvenle yedeklemenize olanak tanıyor ve telefonunuzun başına bir şey gelse dahi bilgileriniz güvenle saklanıyor.

 

Uygulama Özellikleri

Akıllı ve Güvenli Giriş: Biriktirdiğiniz her şeye telefonunun modeline göre ister Touch ID, ister Face ID, isterseniz de parolanızla ulaşabilir, daha da güvenli hale getirebilirsiniz.

Otomatik Hikayeler: Lifebox’ta biriktirdiğiniz fotoğraflardan hikayeler yaratıp sevdiklerinizle kolayca paylaşabilirsiniz.

Fotoğraf Düzenleme: Fotoğraf düzenleme özelliği ile fotoğraflarınızı özel filtre, efektler ve çerçevelerle daha çekici hale getirebilir, caps ve çıkartmalarla eğlenceli içerikler üretebilirsiniz.

Yüz ve Nesne Tanıma: Çok fazla fotoğraf arasından aradığınızı bulmak zor olabiliyor.  Lifebox Premium üyeliğiyle yüz ve nesne tanıma özelliğini sınırsızca tüm fotoğraflarınızda kullanabilirsiniz

Üstelik yüklemiş olduğunuz içerikleri orijinal kalitesinde saklamakla birlikte tek tuşla otomatik olarak depolama olanağı da tanıyor.

Uygulamayı sitesini ziyaret ederek indirebileceğiniz gibi aşağıdaki linklerden de indirebilirsiniz.

lifebox
lifebox
Developer: Lifecell Cloud
Price: Free
‎Lifebox: Storage & Backup
‎Lifebox: Storage & Backup

PAYLAŞ
94 basım, bir nevi fotoğrafçı ve yazar. Her şeyden önemlisi hiçbir şeyist.