Metni yazmak yerine taramanızı sağlayan Anyline Klavye, iPhone’lar için tasarlanan herhangi bir klavye gibi çalışır ancak ekstra bir tarama işlevi görür. Anyline Klavye’yi tasarlayan üreticiler, ihtiyaç duyan herkesin tarama çözümünde kullanmak istedikleri nitelikte bir klavye oluşturmak olduklarını söylüyor. Uygulamayı tasarlayan üretici, Toyota, PepsiCo ve IBM gibi şirketlerin işlerinin daha yenilikçi ve verimli olması için Anyline Klavye’yi kullandıklarını not etti.

İsmine daha önce aşina olmadığımız Anyline, mobil metin tanıma için OCR (Optik Karakter Tanıma) olarak da bilinen bir lider yazılım sağlayıcısıdır. Kişisel verileri hızlı ve kolay bir şekilde dijitalleştirmek adına tarama çözümlemesi için geliştirilmiş.

Anyline Klavye Tarayıcısı İle İşinizi Kolaylaştırın

Anyline Klavyeyi cihazınızda kurduğunuz zaman varsayılan klavye olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Lens’te bahsettiğimiz özellikler gibi verileri daha hızlı ve doğru bir şekilde kullanabilmek için Anyline Klavye ile mesajlaşma uygulamalarını -WhatsApp, e-posta, iMessage- ve tarayıcı uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Anyline Klavye tarayıcısı ile 5 tarama modu ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bunlar;

  • Günlük işinizde televizyonunuza veya başka bir cihazınıza bir akış hizmetine bağlama ve ürün seri numaralarını kaydetme
  • iBAN tarayıcı ile uluslararası hesap numaranızı herhangi bir belgeden tarama
  • Kuponları, kontör yükleme gibi işlemleri göz açıp kapayıncaya kadar uygulayın
  • Pasaport işlemlerinde, daha hızlı ve hatasız check-in işlemlerinde, kimlik bilgilerinizi anında kopyalayıp yapıştırın.
  • Barkod işlemlerinizde sürücü lisanslarınızı kolayca tarayın ve herhangi bir barkod veya QR kodundan bilgilerinize ulaşın.

Klavye tarayıcısı ile verileri diğer tarayıcı klavyelerden 20 kat daha fazla hızlı girilebileceği iddia ediliyor. Manuel şekilde veri giren klavyelerden daha doğru veri girdiğinin kanıtlandığı söyleniyor, böylelikle daha az hata yapar ve geri dönülmez bir işlem yapmazsınız.

İhtiyacınız olan metin, seri numarası ya da promosyon kodlarınızı anında tarayan klavye, veri güvenliği sağlayan çevrimdışı olarak çalışıyor. Anında kopyala yapıştır yapıyor ve verilerinizi otomatik olarak kullanıyor.

Dilerseniz, klavyeyi nasıl kullanabileceğiniz konusunda, hangi dilleri desteklediğini ve iOS’taki son sürümündeki özellikleri öğrenmek istiyorsanız siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Anyline Klavyesini Apple App Store veya Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

‎Anyline Keyboard
‎Anyline Keyboard
Developer: Anyline GmbH
Price: Free
Anyline Keyboard
Anyline Keyboard
Developer: Anyline
Price: Free

PAYLAŞ