Android kullanıcısı olarak ana ekranımda ve kilit ekranımda kullandığım görsellerin kalitesi benim için önemli. Her önüme gelen duvar kağıdını veya arka planı kullanamıyorum. 10 seneyi geçen tasarım tecrübelerim ve sevdam bu duruma engel oluyor. Yeni ve yüksek çözünürlüklü duvar kağıdı arayışım bir uygulama indirmekle son buldu: DopeWalls.

Şimdi diyeceksiniz ki vay efendim neden kendin yapmıyorsun? E benim de işim gücüm var sürekli değişen zevklerime duvar kağıdı yapmak ne kadar zor bilemezsiniz. Böyle kısıtlı vakitlerde bir uygulamaya rast geldim hemen sizinle paylaşmak istedim.DopeWalls

DopeWalls Herkese Göre Duvar Kağıdı Sunuyor

Dedim ya her şeyi beğenen birisi değilim, genellikle soyut, minimal ve canlı renklere sahip görsellere yöneliyorum. Aynı zamanda görseldeki imgeler de ilgimi çeken şeyler olmalı. Bütün bunları bir arada bulmak da kolay değil. DopeWalls içerisinde 50’den fazla kategori barındırıyor. Süper kahramanlardan tutun, manzara fotoğraflarına; soyut görsellerden mimari görsellere kadar bir sürü kategorisi var.

Bünyesine sürekli yeni 4K duvar kağıtları ekleyen DopeWalls, kullanım açısından da çok kolay. Uygulamanın içerisinde beğendiğiniz görseli birkaç tıkla ana ekranınıza ekleyebiliyorsunuz.DopeWalls

Dilerseniz beğendiğiniz görsellere daha sonra kolayca erişmek için favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. DopeWalls sadece akıllı telefonları için arka plan sunan bir uygulama değil, aynı zamanda masaüstü duvar kağıtları da paylaşıyor. Hatta kare ölçülere sahip arka planları bile var!

Uygulama içerisindeki sekmeler aracılığıyla son çıkan duvar kağıtlarını görebilirsiniz. Karar veremeyen birisiyseniz uygulamanın sizin için rastgele duvar kağıtlarını sunduğu bir sekme de mevcut. Aynı zamanda trend olan arka planları görebildiğiniz sekmeden en çok beğenilen ve indirilen duvar kağıtlarına ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz arka planları sadece telefonunuzun duvar kağıdı olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Görseli direkt olarak indirip başka bir mecraya yükleyerek de kullanabilirsiniz.

Uygulama 100.000+ gibi bir indirme sayısına sahip, adını çok duyuramamış bir uygulama. 2.948 kullanıcının geri bildirimi ile 4,2 puana sahip. Ücret ödeyerek reklamları kaldırabildiğiniz uygulama ne yazık ki sadece Android cihazlar için kullanımda. Dilerseniz Google Play Store sayfasını ziyaret edebilir, dilerseniz de hemen aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

DopeWalls - 4K Dope Wallpapers
DopeWalls - 4K Dope Wallpapers

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.