Ülkemizde oldukça popüler olan Revenge of Sultans oyununun yapımcısı ONEMT’den müjde! Şirket, yeni strateji oyunu Osmanlı’nın Yükselişi için ön kayıt sürecini başlattı. Üstelik ön kayıt yaptıran herkes, 100 $ değerinde hediye paketi kazanıyor.

Osmanlı'nın Yükselişi Oyunu

Strateji Oyunu Sevenler Buraya!

Gerçek zamanlı strateji savaşlarıyla oyun severlerin kalbini kazanan Revenge of Sultans, kısa sürede 1 milyonun üzerinde indirilerek önemli bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Oyunun yapımcısı ONEMT, şimdi aynı türde geliştirdiği yeni strateji oyunu Osmanlı’nın Yükselişi ile bu başarısını devam ettirmek istiyor.

Çevrimiçi gerçek zamanlı strateji (MMORTS) türündeki oyun için ön kayıt süreci 18 Mayıs itibariyle başladı. Başka bir deyişle milyonlarca oyuncu için keyifli bir bekleyiş başladı; çünkü kayıt yaptıranlar, oyun başladığında 100$ değerinde hediye paketinin de sahibi olacak.

Osmanlının Yükselişi Oyunu

Osmanlı’nın Yükselişi Nasıl Bir Oyun?

Osmanlı’nın Yükselişi, arka planda Osmanlı İmparatorluğu’nu konu alan ilk ve tek gerçek zamanlı strateji oyunu olması nedeniyle dikkat çekiyor.

Oyun, gelişmiş 3D grafikleri, karakter tasarımları ve gerçek zamanlı savaşları ile göz dolduruyor. Tüm dünyadan oyuncuların rekabet edebildiği oyun, sizleri Osmanlı tarihinin derinliklerine doğru götürecek.

Osmanlı’nın Yükselişi, büyük padişahların yolundan giderek kendi imparatorluğunuzu kurup düşmanları bozguna uğratmanızı ve sonsuza dek sürecek bir miras bırakmanızı sağlayacak.

Oyunun Revenge of Sultans’dan Farkı Ne?

Revenge of Sultans’dan farklı olarak, Osmanlı’nın Yükselişi ile oyunun her anında kendinizi Osmanlı İmparatorluğu’nu bizzat yaşıyormuş gibi hissedecek ve gerçek zamanlı stratejiler ile kendinizi savaşa kaptıracaksınız.

Oyunun kuralları ise son derece basit: “Savaşta atalarının mirasını inşa ederken, gerçek bir imparator gibi cesaretli bir şekilde saldır; lonca üyelerine destek çık; topraklarını koru, gerekirse geri çekilmekten bile kaçınma; savaş becerilerini bu oyunda ortaya çıkarman gerekecek”.

Osmanlı'nın Yükselişi Mobil Oyun

5 Eşsiz Özellik

Osmanlı’nın Yükselişi, kullanıcılara keyifli bir oyun deneyimi sunmak için 5 eşsiz özellikle donatılmış.

3D Gerçek Zamanlı Savaşlar: Oyunda bulunan yeni 3D grafik sistemi sayesinde, yüksek kaliteli grafikler ve canlı renkleriyle Osmanlı savaşlarını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Efsanevi Osmanlı İmparatorluğu’nda krallığınızı refaha taşımak için hazırlığınızı yapın; çünkü bu gerçek zamanlı SLG oyunda, krallığı yönetmek ve düşmanları alt edebilmek için taktiksel, diplomatik ve stratejik bir liderlik örneği sergilemeniz gerekecek.

Küresel Lonca Sistemi: Birçok ülkeden oyuncuların oynadığı sunucularda arkadaşlarınızla birlikte mücadele etmek için loncalar kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızı bu savaşa davet edebilir ve güçlü bir lonca haline gelebilirsiniz.

Ortak düşmanlarınızın kim olduğuna karar verin ve müttefiklerinizle birlikte onlardan intikam almanın tadını çıkarın.

Topla, Eğit, İnşa Et ve Yükselt: Bu strateji SLG oyunda, kaynakları toplayın ve üssünüzü oluşturun. Ordunuzu kurun ve düşmanlarını ezip, onların kaynaklarını yağmalamak için Osmanlı Savaşçılarını eğitin!

Mitolojik Canavarlara Meydan Oku: Yunan Mitolojisi’nin en acımasız canavalarıyla vahşi doğada yüzleşmeye hazır olun. Onları yenerek krallıkta bulunan ender kaynakları ele geçirin!

Eşsiz PVE Deneyimi: Massive online PVE’nin tadını Kule Savunmasıyla (KS) çıkarın!

Oyuna Nereden Ulaşabilirim?

Eğer siz de bu tip strateji oyunlarından hoşlanıyor ve heyecan dolu bu maceraya hemen katılmak istiyorsanız oyun için Play Store‘dan ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Oyunun diğer detayları ve ön kayıt için ONEMT’in resmi web sitesini ziyaret edebilir, daha fazla bilgi almak için Facebook’taki fan sayfasına göz atabilirsiniz.

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.