Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün geliştirdiği Milli Parklar uygulaması gezmeyi ve özgür takılmayı seven doğa severlerin çok hoşuna gidecek kılavuz bir uygulama.

Milli Parklar Uygulaması birçok ilke imza atan önemli bir uygulama. Türkiye’de yer alan milli parklar, doğal alanlar ve daha birçok tabiat parkları gibi yerler hakkında detaylı bilgi vermekte.Milli Parklar Mobil Uygulaması

Milli Parklar Uygulaması içerisinde yer alan bütün Türkiye parkları ve doğal alanlarının fotoğrafları sayesinde gideceğiniz yer hakkında hem bilgi almış olacaksınız, hem de fotoğrafları görerek gitmeden gitmiş gibi olacaksınız.

Akıllı arama ve filtreleme özelliği sayesinde Milli Parklar Uygulaması içerisinde istediğiniz doğal alanları saniyeler içerisinde bulabilecek ve görüntüleyebileceksiniz.

Bildirim seçeneğini aktif etmeniz durumunda Türkiye’de doğal alanlarda düzenlenen etkinlik, konser ve diğer birçok eğlence hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede etkinlikleri takip edebilecek ve gitmek istediğiniz zaman kendinize plan ve program ayarlayabileceksiniz.

Milli Parklar Uygulaması içerisinde detaylı bir şekilde doğal yerler hakkında bilgi alma ve fotoğrafları görmenin yanı sıra başka özellikler de var.

Sıradışı, rahatsız edici, şikâyet etmek istediğiniz ya da önermek istediğiniz bir şey olduğu zaman mobil üzerinden İstekÖneri ve Şikâyet bölümlerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu talepler direkt olarak Bakanlığa gittiği için kısa sürede taleplerin değerlendirildiğini de unutmayınız.

Milli Parklar Mobil Uygulaması

Milli Parklar Uygulaması harita bölümü sayesinde doğal alan ve parklardaki önemli noktaları görebilirsiniz. Bununla beraber internetsiz de bu programı kullanabilmeniz ayrıca  avantaj sunmakta.

Parkların Tek Adresi, Milli Parklar Uygulaması!

Türkiye’de 250’den fazla doğal park ve 40’ı aşkın Milli Park yer almakta. Ücretsiz bir şekilde Milli Parklar uygulamasından bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca uygulama AppStore’da 2017 yılının en iyi uygulamaları arasında yerini alarak da büyük bir başarı elde etmiş bir uygulama. Bununla birlikte ilk defa devletin hazırladığı bir program en iyi programlar arasına girmeye hak kazandı.

Milli Parklar Mobil UygulamasıTürkiye’deki doğal parkların nerede olduğunu tek bir uygulama üzerinden görebilecek, nasıl gideceğinizi, tarihini, nerede olduğunu, önemli yerleri gibi daha birçok bilgileri ayrıntılı bir şekilde öğreneceksiniz.

İlk defa devletin böyle güzel bir uygulama yapması bizi ayrıca sevindirirken, Apple mağazasında yılın uygulamaları arasında yer alması da ayrıca gurur verici.

Milli Parklar uygulamasının böylesine kaliteli, güzel hizmetler için kullanılması ve insanlara bilgi vermesi çok ayrı güzel.

‎Milli Parklar
‎Milli Parklar
Milli Parklar
Milli Parklar

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.