Yaz geldi, artık sıcaklardan kaçıp serin sulara inme vakti. Tatile gidilecek ama nereye? Otel bulması var, seyahati planlaması var. İşte böyle durumlarda Trivago gibi seyahat uygulamaları imdadımıza koşuyor.

Sürekli reklamlarda görüyoruz, “Hiç internette otel aradınız mı?” diyen adama bir süre çok gıcık olduk. Daha sonra yerine başkası gelince reklamın formatı da değişti tabi ama uygulamadan hiç bahsetmedik. “Otel mi? Trivago.” sloganıyla akıllarda yer eden uygulama Trivago neymiş bir bakalım.

Trivago

İnternetten yapılan rezervasyonların daha ucuz olduğu aşikar. Fakat siteden siteye fiyatlar değişiyor. Hepsine bakıp bir sentez yapmak uzun süre alıyor. Bu sorunun çözümünü Trivago üretmiş. Dünya çapında 180’in üzerindeki rezervasyon sitesinin fiyatlarını konum ve fiyata göre karşılaştırıyor.

Uygulama daima en ucuz oteli bulma vaadi veriyor.  Son dakika plansız gezilerinizde bile ucuz oteller bulabiliyorsunuz. Her zaman size en uygun özelliklerde, en ucuz oteli karşınıza çıkarmaya çalışıyor.

Trivago ile İdeal Otelinizi Bulun

Uygulama sayesinde dünyanın dört bir yanındaki otelleri arayabilir, tarih ve konumlarına göre filtreleyebilirsiniz. Maksimum veya minimum değerlerde fiyatları belirleyerek, bütçenize en uygun şekilde tercihleri karşılaştırabileceksiniz de.

Eğer aklınızda popüler bir gezi ve tatil yeri varsa, yakınlarında bulunan otellerle ilgili de bir arama yapabilirsiniz. Bu sayede beğeneceğiniz otelleri kaydetmek ve sonrasında rezervasyonları yapmak için elinizin altında bulunacak bir rehberi de böylece hazırlamış olacaksınız.

Aynı zamanda beğendiğiniz otelin yorumlarına bakarak oraya daha önce gitmiş insanların memnun kalıp kalmadığını da görebilirsiniz. Trivago otellerin puanlamalarını Expedia, Hotels.com, Holidaycheck, ebookers, Booking.com, Priceline, HotelTonight gibi sitelerden alıyor.

Trivago

Uygulama çok kapsamlı, özelliklerini sıralayacak olursak;

  • Aramaları filtreleme,
  • Otel incelemelerini yapabilme,
  • Rezervasyon sitelerine ulaşma ve otelleri seçme,
  • Bulunduğunuz yere yakın otelleri arayabilme,
  • Uygulama içerisinde olan otelleri arayabilme gibi özellikleri kullanabileceksiniz

42 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına sahip uygulamanın, ihtiyaçlarınıza uygun filtreleme özelliğiyle 700 binden fazla sonucu karşınıza çıkarma özelliği var. Bu inanılmaz bir rakam.

Uygulama, Google Play Store’da 50.000.000+ indirme sayısına sahip. Apple App Store ve Google Play Store’da şu an ücretsiz. Uygulamanın İngilizce ve Türkçe dahil olmak üzere 35 dil desteği var. Sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi bulabileceğiniz Trivago’yu aşağıdaki linklerden de indirebilirsiniz. İyi tatiller 🙂

‎trivago: Compare hotel prices
‎trivago: Compare hotel prices
trivago: Otel karşılaştırın
trivago: Otel karşılaştırın
Developer: trivago
Price: Free

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.