Telefonların hayatımızın bir parçası haline gelmesi ile çeşitli konularda hayatımızı kolaylaştıracak birçok uygulama seçeneği oluşturuldu. Bu uygulamalardan birisi de App in the Air.

Yapacağınız kişisel uçuşlarınızda size yardımcı olabilecek en iyi seyahat uygulamaları arasında yer alıyor. Bu uygulama ile yapmayı planladığınız uçuşları çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

App In The Air
App In The Air Kişisel Uçuşlarınız da Asistanınız Olacak

App in the Air Uygulamasının Özellikleri

Uygulama, uçak seyahatleri ile ilgili kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor. Bu uygulamayı kullanarak yapacağınız uçuşları bir ekrandan takip edebilir ve uçuşlarla ilgili bütün bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Uçuş saati ile ilgili bir değişiklik ya da herhangi bir aksilik olması durumunda App in the Air, kullanıcılarına gerekli bildirimler göndererek durumdan haberdar ediyor. Üstelik bu uygulama sadece uçuşlarla ilgili bilgi vermekle kalmıyor, aynı zamanda uçuş yapacağınız havaalanıyla ilgili bilgileri de aktarıyor.

App In The Air

Ayrıca App in the Air içerisindeki havaalanı navigasyonlarıyla da, havaalanında kaybolma riskini ortadan kaldırıyor. Bu uygulamayı tercih etmenizi sağlayacak bir diğer özelliği ise internetiniz olmadığı zamanlarda bile uygulamayı kullanabilmeniz.

Uygulama, çevrimdışı özelliği sayesinde veri dolaşımına ihtiyaç duymaz. Sanal seyahat asistanınız haline gelecek bu uygulama, internet bağlantısı olmadığı durumlarda telefonunuza uçuş saati değişiklikleri, kapı değişiklikleri, uçuşların iptali gibi birçok konuda önemli bilgileri kısa mesaj yolu ile gönderir.

Uygulamayı kullanarak bulunduğunuz hava alanındaki restoranlar, Wi-fi şifreleri gibi birçok işinize yarayacak bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Kısacası bu uygulama sayesinde dünyadaki 5000’den daha fazla havaalanı ile ilgili bilgiler tek bir tık ile parmaklarınızın ucunda olacak.

App In The Air

Her Türlü Mobil Platforma Uyumlu

Siz de bu uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirebilir ve sağladığı kolaylıklar sayesinde keyifli seyahatler yapabilirsiniz.

Uygulamanın özelliklerinden en üst seviyede faydalanmak isterseniz Premium üyelik almanız gerekmekte. Premium üyeliğin ücretlendirmesi ise tercihe göre yıllık ve aylık olarak farklı şekillerde yapılabiliyor.

Ödeyeceğiniz miktara göre otomatik check-in yapabilme gibi pek çok özellik de uygulama içerisinde kullanıma açılıyor. Özellikle sürekli uçak seyahati yapanlar için hayat kurtaran bir uygulama.

Ayrıca bu uygulama sadece telefonlarda değil aynı zamanda tablet ve mobil platformların tamamında da sorunsuz olarak kullanılabiliyor. İsterseniz aşağıdaki linklerden, isterseniz de sitesinden indirebilir veya uygulama mağazalarından edinebilirsiniz.

‎App in the Air: Top Travel App
‎App in the Air: Top Travel App

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.