Playz ile çeşitli oyunlardaki Playzlerinizi(oyun içi yapılan destansı hareketler olarak çevirebiliriz) artık kendsine özel sosyal medyasında paylaşabilirsiniz. Playz, Apple App Store’da 4.8 gibi iyi bir puana sahipken, Google Play Store’da 10.000’den fazla indirmeye sahip. Uygulamanın yeni çıktığını düşünürsek hiç de düşük değil. Ayrıca Playz, Vodafone Freezone ile iş birliği içinde ve yatırımcıları arasında Kaan Kural da bulunuyor.

Playz

Playzerlara Katıl!

Eğer League of Legends, PUBG, CS:GO ve Fortnite gibi oyunlar oynuyorsan artık kendini iyi bir oyuncu olarak kanıtlayabilirsin. Tek yapman gereken Playz’de bir üyelik açmak. Oyunlarda yaptığın Playzleri kaydet, Playz’e yükle, binlerce kişiye ne kadar iyi oynadığını göster.

Playzerların profillerinde gezmek en az Instagram ve Twitter’da gezmek kadar eğlenceli. Şu zamana kadar öyle Playzler gördüm ki hayran olmamak elde değil. Fakat kendim o kadar iyi bir oyuncu değilim maalesef, dolayısıyla herhangi bir paylaşımım yok. Bu yüzden bıraktığım League of Legends’e yeniden başladım. Amacım tamamen bir Playz çıkartarak paylaşım yapmak. Kim bilir belki bir E-Spor takımı tarafından incelemeye alınırım.

Playz ile Oyun Arkadaşı Bul

Uygulamanın ilk can alıcı noktasına parmak basmak istiyorum. Benim oynadığım oyun olan League of Legends üzerinden örnek vererek gideceğim çünkü diğer oyunlara pek hakim değilim.

League of Legends oynayanlar dereceli oyunlarda Premade(Pre) yani oyun arkadaşının ne kadar önemli olduğunu bilir. Gece gündüz iyi bir oyuncu bulmak için uğraşır dururuz. Gerçekten Premade candır kandır.

Oyun içerisinde arkadaş olarak eklediğimiz adamları tek bir maçla iyi oyuncu olarak yorumlamak pek de mantıklı değil. Premade’mizi bulunduğu lig, hatta daha önemlisi KDA(Öldürme,Ölüm,Asist) istatistiklerine göre seçmek gerekir. Playz, oyuncuların açtığı profiller ve paylaştığı Playzler sayesinde oyun arkadaşı bulmamız epey kolaylaştırıyor.

Hali hazırda ben bir Premade buldum bile darısı sizin başınıza.

Playz

Playz’de Çekilişler de Mevcut

Gelelim uygulamanın beni tavlayan yerine. Playz’i indirip, bildirimleri açarsanız oyunlarda sadece para yatırarak alabileceğiniz kostüm ya da oyun paraları elde edebilirsiniz.

Playz’de açtığınız hesabınızla çekiliş yapan profili takip etmek zorunda değilsiniz. Bildirimleri sıkı takip ederseniz gerçekten çok güzel ödüller kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise hızlı olmak. Gelen bildirime en hızlı şekilde tıklar ve kodu gerekli yere yazan ilk kişi siz olursanız RP(Riot Point) sizindir.

Playz’in en tatlı noktasından birisi de çekilişler. Şu ana kadar her ne kadar büyük görünmese de iki kez 400 RP kazandım. 400 RP’yi TL olarak hesaplarsak öğrenci olarak bence güzel bir miktar. Artık annemden oyunlara para yatırıyorum diye azar işitmeyeceğim.

Benim kullanmaktan keyif aldığım, Premade’ler bulduğum ve çekilişlerine katıldığım bu uygulamanın sitesini ziyaret edebilir daha fazla bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Google Play Store veya Apple App Store sayfalarından ya da aşağıdaki linklerden de Playz’i indirebilirsiniz.

‎Playz - Gamers' Community
‎Playz - Gamers' Community
Developer: Playz
Price: Free+
Playz - Paylaş, Sohbet & Oyun
Playz - Paylaş, Sohbet & Oyun
Developer: Playz
Price: Free

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.