Samsung ve Spotify ortaklığı ile yepyeni bir dönem başlıyor. Bu ortaklık sayesinde Samsung cihazlar, çeşitli ayrıcalıklardan faydalanacak.

Samsung ve Spotify Ortaklığı

Samsung ve Spotify Ortaklığı Başlıyor

Samsung Galaxy Note 9’un piyasaya çıkmasının ardından yenilik haberleri art arda gelmeye başladı. Bunlardan biri de Samsung’un Unpacked etkinliğinde açıklandı. Etkinlik sonunda, Samsung ve Spotify ortaklığı duyuruldu.

Samsung, artık Spotify ile kesintisiz hizmet sunacak. Peki bu ne demek? Artık bu ortaklık sayesinde kullanıcılar, nerede olursa olsun müzikleri kesintisiz ve çok daha kaliteli şekilde dinleyebilecek. Böylece Samsung kullanıcılarının Spotify’a erişimi kolaylaştırılmış hale gelecek.

Uygulamanın kurulum süreci de bu deneyime dahil edilecek ve Spotify için Samsung hesabınıza bağlandığınızda, kesinti korkusu yaşamayacaksınız. Spotify, ayrıca Smart Switch’in de bir parçası haline gelecek.

Spotify CEO’su Daniel Ek, konu ile ilgili çeşitli açıklamalara imza attı. Buna göre Spotify SmartThings uygulamasına da dahil edilecek. Bu sayede müzik dinlerken cihazları değiştirmekle uğraşmayacaksınız. Dinlediğiniz müzikler, her mekanda sizi takip edecek.

Spotify’ın Bixby’ye de entegre edilecek olması, sesli asistan aracılığı ile dilediğiniz müziği oynatmanıza imkan tanıyacak. Eğer mevcut bir Spotify hesabınız bulunmuyorsa yine de hizmet, size çeşitli müzik arşivleri sunacak.

Samsung ve Spotify Ortaklığı

Ortaklık Neleri Değiştirecek?

Söz konusu ortaklık hem Samsung hem de Spotify cephesinde heyecanlı bir süreci başlattı. Peki kullanıcılar için heyecanlı bir süreçten söz etmek mümkün mü? Aslında halihazırda Spotify üyeliği olanlar için büyük bir değişimin söz konusu olacağını söylemek zor.

Özellikle Premium üyeler, zaten kolayca çeşitli hizmetlerden faydalanabiliyor. Ancak henüz üyeliği olmayanlar için Samsung ve Spotify’ın bu ortaklığı, kullanıcılara yeni bir deneyimin kapılarını açacak diyebiliriz.

Kurulum kolaylığı ve müzik dinlemenin desteklenmesi ile her Samsung kullanıcısı, iyi bir müzik dinleyicisi haline gelecek gibi görünüyor.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.