Hyperdrive Massacre isimli uzay temalı aksiyon oyunu, daha önceden Steam’de 18 TL’ye satılırken, geçtiğimiz günlerde tamamen ücretsiz oldu. Oyunun içeriğine göz attıktan sonra Steam kütüphanenize nasıl ekleyeceğinize bir göz atalım.

Hyperdrive Massacre

Hyperdrive Massacre: Bir Uzay Macerası

Uzay temalı shooter oyunu Hyperdrive Massacre’da birbirinden farklı 6 mod yer alıyor. Death Match (Öldükten sonra hemen doğup tekrar oynayabildiğiniz moddur.), Team Death Match (Takımlı Death Match modu.), Space Soccer (Uzay Futbolu), Last Man Standing (Ölmeden herkesi öldürmeniz gereken oyun modu), Spong gibi birbirinden farklı modlarıyla oyun size çeşitlilik sunuyor.

Hyperdrive Massacre

Oyunu bireysel olarak oynayabildiğiniz gibi 4 kişilik Multiplayer olarak da oynayabilirsiniz.

Hyperdrive Massacre daha çok eğlence için tasarlanmış bir oyun. Oyun, yüksek grafik ve aksiyon arayan oyuncuları tatmin edebilecek bir argüman sunmuyor. Retro efektlerle donatılmış oyunda biraz daha eski Arcade oyunların esintileri göze çarpıyor.

Oyun 80’lerin uzay savaşı temasından etkilenmiş. Zaten oyunun her tarafında bu etkiyi sürekli görüyorsunuz. Oyunun minimum gereksinimleri şöyle:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual Core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 450 MB kullanılabilir alan
  • Oyunu oynamak için oyun koluna ihtiyacınız var.
Hyperdrive Massacre
Space Soccer (uzay futbolu modu)

Steam Kütüphaneme Nasıl Eklerim ?

Öncelikle hala yoksa bir Steam hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak  oyunun steam sayfasına geliyoruz.

Hyperdrive Massacre’in Steam sayfası

Hyperdrive Massacre’in Steam sayfasına girdiğinizde hemen altta oyunu indir butonunu göreceksiniz. Butona tıklayarak oyunu Steam hesabınıza eklemeniz gerekiyor.

Hyperdrive Massacre

Bu ekranı gördüğünüzde oyun artık Steam kütüphanenize eklenmiş demektir. İstediğiniz zaman oyunu bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.