League of Legends’in birkaç oyun tarzı ile yıllardır popülaritesini arttırdığını hepimiz biliyoruz. En bilinen Sihirdar Vadisi, eğlenceli varyasyon ARAM ve en az oynanan Uğursuz Koruluk haritaları ile yıllardır o ligden bu lige, düşe kalka mücadele edip duruyorduk. Yavaştan sıkıldığım ve oyun sürem 2 saatin bile altına inmişken Taktik Savaşları geldi. 2. bir bahar havası yarattı. Taktik Savaşları ve TFT Cheat ‘ten bahsetme zamanı geldi.

TFT Cheat

TFT Cheat – Taktik Savaşlarına Damga Vur

League of Legends’in yeni oyun tipi olan Taktik Savaşları uzun uzadıya anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Hali hazırda tüm LOL’cüler oynamaya başladı hatta sırf Taktik Savaşları için yeni hesaplar bile açtılar.

Taktik Savaşları’nın normalde oynadığımız diğer League of Legends oyun tarzlarına benzer bir çok yönü tabi ki var. Ama Taktik Savaşları daha çok şansa ve kullanılabilecek bir çok kompozisyona bakıyor. Şansı da oyunun içinde bulundurarak oyunu iyi oynamak için yapılması gereken şey ise bence bir rehber edinmek.

Ben ise şansıma ve yaptığım kompozisyonlara güveniyorum fakat Taktik Savaşları’nda düşen itemlerin birleşiminin neye dönüştüğünü bir türlü ezberleyemiyorum. Bu yüzden TFT Cheat diye bir uygulama buldum. Oyunu bu rehber ile oynamaya başladıktan sonra büyük ilerleme kaydettim. Yalanım yok ilk üçün altına inmiyorum. Hadi hayırlısı.

TFT Cheat ile İtemlere ve Karakter Sınıf/Irklarına Hakim Ol

Taktik Savaşları’nda karakter sınıflarından oluşturacağımız kombolar ile alacağımız bufflar sonucunda çok daha güçlü bir takım oluşturabiliyoruz. Ne kadar çok buff o kadar çok kazanma şansı demek. Aynı zamanda oluşturacağınız itemlerle karakterlerinizi güçlendirmek de oyunun en önemli stratejilerinden birisi. Çünkü karakterlere uygun item yerleştirmek çok taktiksel kararlar gerektiriyor.

TFT Cheat ile iki itemin hangi tam iteme dönüştüğünü, karakter sınıflarının verdiği buffları, oluşturabileceğiniz komboların tüm özelliklerini bulabiliyorsunuz. Artık itemlere, sınıflara ve kombolara hizmet devri bitti. TFT Cheat ile artık onlar bize hizmet edecekler.

TFT Cheat

Taktik Savaşları Güncellemesi Hakkında…

Taktik Savaşları artık beta sürümünden çıkalı çok oldu ve gelişmeye devam ediyor. Hatta arkadaşımın ve benim attığım ticketlere çok güzel feedbackler aldık. Oyunu geliştirmeye ve her oyuncunun atacağı ticketlere ile elde edecekleri bilgilere ihtiyaç duyduklarını söylediler. Oyundaki sorunları kesinlikle mail olarak bildirin ki oyun gelişmeye ve minimal hatalı bir seviyeye gelebilsin.

Son güncellemeden sonra;

  • Taktik Savaşları artık dereceli maçlara sahne olacak.
  • Keseceğiniz her minyon ya da orman canavarı savaşlarından kesin bir item, altın ya da exp kazanacaksınız.
  • 9. seviye olan azami karakter koyma sınırımızdaki exp ihtiyacı 70’den 64’e indirildi.
  • Kaybetme ya da galibiyet serileri artık para sayınızın yanındaki bir gösterge ile belli olabiliyor. Mavi ateş kaybetme, kırmızı ateş ise galibiyet serisini belirtiyor.
  • Takımınızda bulunan karakterlerin her savaş sonucunda verdiği hasarı gösteren bir panel oluşturuldu.

Rito’nun da dediği gibi itemlere ve herolara da zibilyon tane güncelleme yapıldı. Hepsini buraya yazarsam in in bitmez arkadaşlar. TFT Cheat ile Taktik Savaşları’nın keyfini sürün.

TFT Cheat

Bu arada arkadaşlar Iphone kullandığım için TFT Cheat uygulamasını içerik olarak yazdım fakat birebir aynı olan TFT Helper uygulamasını da aşağıdaki linke bıraktım. Android kullanan arkadaşlar da Helper’ı kullanabilir.

Not : Uygulama İngilizcedir. Ama Lol oynayanlar için ingilizce seviyesi gayet kolay ve bilindik terimlerden oluşuyor.

TFT Helper - League of Legends
TFT Helper - League of Legends
Developer: RedScript
Price: Free+

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.