Sayı bulmaca oyunlarını sevenler için son zamanların popüler uygulamalarından biri olan TENS ile sizleri tanıştırmak istiyoruz.

Google Play veya App Store üzerinden indirebileceğiniz bu oyunun mantığı, oldukça basit. Sudoku sevenlerin kolaylıkla öğrenebileceği TENS’te, blok indirme oyunlarından da esinlenilmiş.

TENS Nasıl Oynanır?

Oyunun amacı ekranda göreceğiniz tahtaları, herhangi bir sütun veya satıra sürükleyerek toplamda 10 puanı elde etmek. Böylece bir yandan puan kazanıp eğlenirken diğer yandan da mantığınızı çalıştırmanın keyfini süreceksiniz.

Bulmaca Oyunu Tens

Farklı modlarda oyunu oynama imkanı veren TENS, her amaca uygun farklı oynama şekilleri sunuyor. Eğer amacınız sadece yüksek puanlar elde etmek ise oyunun “Sonsuz” modu, sizin için ideal. “Yok, ben daha çok bulmaca yeteneğimi geliştirmek istiyorum.” diyorsanız “Macera” modunu denemelisiniz.

Oyunu bir kere oynamaya başladınız mı zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz. Farklı seviyeden oyuncularla yarışarak hemen arkadaş sıralamalarındaki yerinizi alabilirsiniz.

 

Bulmaca Oyunu Tens

Her bölümde daha farklı bir macerayı yaşayacağınız oyunda, seviyelerin git gide daha da zorlaşacağını göreceksiniz. Başarılı olmanız halinde kilitleri açarak yeni seviyelere ilerleyebilir ve daha zorlu seviyelere ulaşabilirsiniz.

Sürekli bir heyecan yaratan bu oyunun efektleri de oldukça başarılı. Birbirinden renkli karelerin yer aldığı oyunun tasarımı da göz dolduruyor.

En yenilikçi oyunlar arasında gösterilen ve diğer oyun türleri arasında öne çıkması beklenen TENS, bağımlılık yapan bir mobil oyun. Blok ve sayı bulmacalarını ustaca bir araya getiren oyunun, bulmaca tutkunları için harika bir kurguya sahip olduğunu söylemek hiç de yanlış olmaz.

 

TENS’i Ücretsiz Olarak Oynayın!

Google Play’de 1.000.000’dan fazla indirme alan ve kullanıcıların 4.5 puan verdiği oyun, App Store’da ise 4.1 puana sahip. Kullanıcıların yegane şikayeti ise oyun içi reklamların oldukça fazla olması.

Bu basit ve eğlenceli oyunu, uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilir ve bu yarışa siz de dahil olabilirsiniz.

‎TENS!
‎TENS!
Developer: Kwalee Ltd
Price: Free+
TENS!
TENS!
Developer: Kwalee Ltd
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.