Udemy indirimi 16 saat sonra bitiyor. Online kurs alanında ilk sıralarda yer alan Udemy, kısa sürelik yaptığı indiriminin sonuna yaklaşıyor.

Bütün Udemy kursları kısa bir süre için 29,99 TL oldu. Normalde her bir kurs ortalama 400 TL. Arada bir indirip yapıp kullanıcılarını çeşitli sertifikalarla buluşturan Udemy, bu sefer sadece 30 TL gibi bir fiyatla herkesi kurs satın almaya itti.

Udemy

Udemy Nedir?

Udemy, alanında uzmanlaşmış eğitmenlerce verilen 80.000’den fazla kursun yer aldığı online bir öğrenim platformu.

Python ve Java gibi yazılım dilleri, çizim, tasarım, yazarlık ve yoga gibi bir çok konuda farklı farklı kurslara sahip. Bu kurslarla kişisel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Udemy’de kendilerini geliştiren, becerilerine yenilerini ekleyen, kariyerlerinde ilerleyen ve yeni hobiler keşfeden 24 milyondan fazla öğrenci var.

Kodlama ve veri biliminden pazarlama, Photoshop ve yogaya kadar 2000’den fazla konuda dilediğinizi öğrenin. Makine öğrenimi, yapay zeka ve Blockchain gibi en güncel konulardaki yeni kurslar da sürekli güncelleniyor.

Udemy

Udemy’de hem ücretsiz hem de ücretli kurslar var. Ücretli kurslar normal zamanlarda bayağı tuzlu. Ama en güzel yanı ise bir kursa kaydolduğunuzda içerik ömür boyu erişiminiz altında oluyor dilediğiniz zaman girip öğrenebiliyorsunuz.

50’den fazla dilde eğitim alabiliyorsunuz. Üstelik istediğiniz yerde öğrenebiliyorsunuz da. İnternet bağlantınız olmasa bile kursları indirip devam edebiliyorsunuz. Eğer hareket halindeyseniz ve izleyemeyecekseniz kursları sesli modda da dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda hem sizin gibi öğrencilere sorular sorabilirsiniz hem de eğitmenlere. Videoların hızını değiştirebilir  ve altyazılarla deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

İndirim Bitmek Üzere!

Uzun zamandır bir kurs almayı düşünen ve gitmeye  vakit bulamayanlara müjde. Udemy ile oturduğunuz yerden dilediğiniz kursu öğrenebiliyorsunuz. Üstelik indirim sayesinde sadece 30 TL. Yazılım ve programlama öğrenmek isteyenler için kaçınılmaz bir fırsat olduğu aşikar. Bu kursların bir kurs merkezinde kadar pahalı olduğunu meraklılar zaten biliyordur.

Her alanda kurslara sahip olması ve evinizden, cebinizden öğrenebiliyor olmanız Udemy’i tercih sebebi kılıyor bence. Üzerine indiriminin gelmesi de apayrı bir olay. Dilerseniz evinizde çayınızı yudumlarken programlama öğrenebilir, dilerseniz cep telefonunuzdan yoga öğrenebilirsiniz. Size kalmış!

Kursları satın almak isterseniz sitesini ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linklerden akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Udemy - Online Kurslar
Udemy - Online Kurslar
Developer: Udemy
Price: Free
‎Udemy Online Video Courses
‎Udemy Online Video Courses
Developer: Udemy
Price: Free+

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.