Vole ile spor mecrasına ait olan tüm haberlere anında ulaşmak, en güncel haberleri en kısa süre içerisinde ve en doğru hali ile okumak artık mümkün.

Takımına çok bağlı olan taraftarların sosyal mecrası olarak tanımlanan bu uygulama, aynı şekilde tanıtımındaki gibi spor dünyasına dair her türlü bilginin ve içeriğin kullanılabilir bir sosyal medya platformu içerisinde bir araya gelmesini sağlıyor.

Gerçek Taraftarın Sosyal Dünyası

Vole mobil uygulamasını kullanmak ve spor dünyası içinde meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip etmek için öncelikle kişisel bir hesap oluşturmanız lazım. Bu uygulama ile fotoğraf paylaşmak, diğer uygulama kullanıcılarını takip etmek mümkün.

Vole Mobil Uygulaması
Uygulamanın çekilmiş ekran görüntüleri.

Vole ile spor mecrasının detaylarını yansıtan tüm taraftarlar ile iletişim içerisinde olmak çok kolay. Mevcut kullanıcılarla sağlam dostluklar kurulabilir, herhangi bir tartışmanın içerisine dahil olarak yorum da yapılabilirsiniz. Herkesin görüşlerini aktarabildiği bir ortam mevcut. Uygulama sayesinde spor dünyasına ait gelişmeler hakkında fikir ve bilgi paylaşımı artık daha hızlı.

Vole, Türkiye’nin Spor Sosyal Ağı

Uygulama içerisindeki Dünyam kategorisinde, takip ettiğiniz kullanıcıların paylaşımlarını görebilirsiniz. Bu paylaşımları beğenmek, istenildiği şekilde de yorum bırakmak mümkün.

Sohbet kategorisinde açılmış olan tartışmalara katılım sağlayabilirsiniz. Profil kısmında ise, daha önceden yapılmış olan paylaşımları inceleme imkanı sunuluyor. Geçmiş paylaşımlar her zaman yeniden açılabiliyor.

Vole Mobil Uygulaması
Uygulamanın çekilmiş ekran görüntüleri.

Anasayfa içerisinde takip edilen kullanıcıların paylaşımları düzenli ve sırası ile karşınıza çıkıyor. Keşfet sekmesinde ise Vole uygulamasının içerisinde neler olup bittiğini görebilir, en genel hali ile takibe alabilirsiniz.

Uygulamanın sitesinden tıpkı cep telefonunuzdan olacağı gibi haberleri takip edebilir, beğenebilir, yorum bırakabilir, hesap açabilirsiniz. Keşfetten son haberleri ve gönderileri görebildiğiniz gibi telefonunuz olmadığında da haberlerden geri kalmazsınız.

Spor dünyasını yansıtan sosyal medya ağlarından biri olarak kabul edilen Vole uygulaması, hem iOS hem de Android işletim sistemi bulunan cihazlarda sorunsuz çalışıyor.

Oldukça kolay ve pratik bir kullanım sağlayan arayüzü ile işlevsel birçok özelliği dikkat çekmekle birlikte, uygulamayı Google Play veya App Store mağazalarından veya aşağıdaki linklerden ücretsiz şekilde indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

‎VOLE
‎VOLE
Developer: Pudra
Price: Free+
Vole
Vole
Developer: Vole Teknoloji AŞ
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.