Maçkolik ile güncel skorları, futbol ve basketbol ile ilgili tüm haberleri, güncel olarak bildirimler aracılığıyla alabilirsiniz. Tuttuğunuz takımların oyuncularını ve mücadele ettiği liglerdeki anlık puan durumlarını takip edebileceğiniz kapsamlı bir spor uygulaması.

Maçkolik, Apple App Store’da spor kategorisinde 1. sırada bulunurken, Google Play Store’da ise 10 milyondan fazla indirmeye sahip ve tamamen ücretsiz.

maçkolik

Maçkolik ile Futbol ve Basketbol Elinin Altında

Bir sporsever ve koyu bir Galatasaraylı olarak, takip ettiğim liglerin detaylarını merak ediyorum ve ayrıntısına kadar araştırmayı seviyorum. Premier Lig, Süper Lig ve NBA’den anlık güncel skorları ve puan durumlarını takip etmek bana büyük zevk veriyor. Football Manager, FIFA, PES ve NBA oynaya oynaya; hangi lig olursa olsun, her türlü oyuncuya hakim birisiyim.

Her ama her ligin para ile satılmaya başlanması, yayıncı kuruluşların mangırlarınızı almadan maç izleme ihtimalinizi sıfırladı. 5-10 dakika geriden gelen illegal sitelerden takip etmekten başka yol olmayan son yıllarda, güncel takipler sporseverin elinin altında olmalı. Maçkolik Futbol ve Basketbol’da tüm detayları güncel içeren gerçekten kaliteli bir uygulama.

Maçkolik’le Goller Anında Bildirimlerinde

Şu zamana kadar kırdığım, her kullanılma ihtimalini yok ettiğim telefonumdan sonra yenisini aldığımda, ilk indirdiğim uygulamalardan birisi Maçkolik. Bence bu uygulama, anında bildirimin tillahı kesinlikle.

Yıldızladığınız futbol maçlarında goller daha yayıncı kuruluşların kanallarında bile geriden gelebiliyorken Maçkolik, görememe ve duyamama ihtimalinizi bitirmiş durumda. Hatta Maçkolik; bazen de korkutucu olan bir “GOOOOLLLLLLL” sesiyle, golden haberiniz olmamasını imkansızlaştırıyor. O gol sesiyle, dışarıda iken yan masadan “noluyor” bakışları mı görmedim, odamda iken annemin korku dolu gözlerle odama girişine mi şahit olmadım… Maçkolik’in sadece bizlerin değil, verdiğim örneklerdeki gibi çevrenizin bile duyabileceği bir gol bildirim sesi var.

maçkolik

GOOOLL! Diye Bağıran Bildirimin Tabi ki Bir de Hikayesi Var

Tarih 6 Ekim 2001, yer Old Trafford. Kazananın Dünya Kupası’na katılacağı İngiltere-Yunanistan maçında dakikalar 90+3’ü gösteriyordu.

Bir önceki Dünya Kupası’nda yediği kırmızı kart ile ülkesinin elenmesine sebep olmuş ve tehditlere bile maruz kalmıştı.Bu sefer Dünya Kupası’na katılma şansı sadece onun sağ ayağından çıkaracağı bir plaseye bakıyor. Topun başında David Beckham var. Karşısında 4 kişilik bir baraj ve kaleye mesafe 30 metre, Beckham gerildi veeee…. GOOOOOLL!

İşte Beckham’ın attığı bu gole sevinen İngiltere taraftarının Old Trafford’daki sevinç sesleri Maçkolik’in gol bildirim sesi haline gelmiştir. Gerçekten hikaye gibi hikaye, PR’ı bile yapılır öyle güzel bir detay.

Sizler de güncel skorları bildirim olarak alabileceğiniz bu uygulamanın sitesini ziyaret edebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Google Play Store veya Apple App Store sayfalarından ya da aşağıdaki linklerden de Maçkolik’i indirebilirsiniz.

Mackolik Canlı Sonuçlar
Mackolik Canlı Sonuçlar
Developer: Mackolik
Price: Free

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.