TBF ile basketbol tutkunları artık canlı skorları, son gelişmeleri, istatistikleri ve daha pek çok ilgi çekici bilgiyi mobil cihazları üzerinden takip edebilecekler.

TBF İle Basketbol

TBF ile Basketbol Keyfi!

Basketbol, ülkemizde futbol kadar ilgi görmese de çok sevilen ve takip edilen bir spor dalı. Hatta pek çok tutkununun olduğunu söylemek hiç de zor olmaz. Hal böyle olunca, pek çok kullanıcı için skorları takip etmek, son gelişmelere hızlı bir şekilde ulaşmak olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

Türkiye Basketbol Federasyonu bu gerekliliği fark etmiş olacak ki son derece kullanışlı bir uygulamaya imza attı. TBF mobil uygulaması ile basketbol severler artık harika bir uygulamanın pratikliği ile skorları takip edebilecek.

Hem iOS hem de Android tabanlı olan uygulama ile pek çok spor takipçisine kolayca ulaşılabilecek. Google Play Store’dan ve App Store’dan uygulamayı indirmeniz mümkün. Uygulama TBF isminde ve tamamen ücretsiz.

TBF İle Basketbol

Tüm Skorlar Artık Cepte!

TBF uygulaması ile Federasyon’un resmi sitesinde yer alan haberlere ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda hem Play-Off karşılaşmalarına hem de Milli Takım maçlarına dair skorları da kolayca görebileceksiniz.

Aynı zamanda Milli Takımın güncel kadro bilgilerinden fikstür detaylarına kadar pek çok içeriği de elde edebileceksiniz.

Uygulama basketbol tutkunlarını oldukça sevindirdi. Erkek ve Kadın A Milli takımlarının karşılaşma bilgileri ve tüm detaylar; benzer şekilde U20, U19, U18, U16  ve 15 takımlarının da aralarında bulunduğu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi, Türkiye Basketbol Ligi, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Türkiye Basketbol İkinci Ligi, Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi ve Basketbol Gençler Ligi’nin de bilgileri mobil uygulama ile anlık şekilde cebinizde olacak.

Artık tek bir uygulama ile tüm bilgilere ulaşmak mümkün. Bunun dışında uygulama sosyal medya hesaplarına da yönlendirme yaparak dilediğiniz her bilgi ve içeriğe kolayca erişmenize olanak veriyor.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.