WhatsApp Android sürümü yeni özelliği ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Çağımızın en popüler mesajlaşma programı olan WhatsApp, Android sürümünde uzun zamandan bu yana beklenen yeni bir özellik geldi. Peki WhatsApp Android sürümü neler getirecek? Yeni özellikler nasıl olacak?

WhatsApp Android sürümü

Whatsapp Andorid Sürümü Neler Getiriyor?

WhatsApp uzun süreden bu yana iOS sürümünde bulunan kaydırarak cevap verme özelliğini artık Android sürümünde de kullanıma sundu. Bu özellik 2.18.300 kodlu beta versiyonunda ortaya çıktı. Bu özellik ile istediğiniz mesaja cevap vermek için mesajı yana çekerek yanıtlanabiliyor.

Bundan önceki sürümde ise mesajı seçip cevapla butonuna dokunmanız gerekli. Bu yeni gelen özellik ile artık hızlı bir şekilde amacınıza ulaşmanız mümkün olacak. Bu özellik ile özellikle grup konuşmalarında işlerinizi çok daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Halihazırda beta sürümünde kullanılabilen bu özellik artık aktif bir şekilde kullanılabiliyor.

WhatsApp Android sürümü

Yeni WhatsApp Android Sürümü 

Tüm kullanıcıların WhatsApp Android sürümüne bir ay içerisinde ulaşması mümkün olacak. WhatsApp üzerinden milyonlarca kullanıcı mesajlaşmakta ve yeni gelen özelliklerle kullanım çok daha pratik bir hale geliyor. iOS kullanıcılarına uzun zaman önce sunulan bu yenilik Android kullanıcıları için de aktif hale geliyor.

Sürekli online olarak mesajlaşabilmek akıllı cihaz kullanıcılarının vazgeçemediği özellikler arasında yer alıyor. WhatsApp uygulamasında fotoğraf, video, mesaj, ses gönderimi anlık olarak sağlanabiliyor.

Bu özellikleri ile uygulama akıllı cihaz kullanıcılarının en vazgeçilmezleri arasında yerini almış durumda. Yenilenen özellikleri ve değişen temaları ile de çok daha verimli bir şekilde kullanabiliyor. Pek, WhatsApp Android sürümü mesajlaşma özelliği ne olacak?

Yıl içerisinde farklı zamanlarda yeni özellikler eklenen uygulama, aktif kullanıcılarının memnuniyetini alabiliyor. Ancak uygulamayı az kullananlar için yeni gelen bu tarz özelliklerin çokça fark edilmesi mümkün olmayacaktır.

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.