Yummly, Google Play Store’da 1 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşmış görece popüler ve Google editörlerinin seçimleri arasına giren yemek tarifleri sunan ve alışveriş listesi hazırlamanıza yardımcı olan bir mobil uygulama. Detaylarına gelin hep birlikte göz atalım.

Yummly

Yummly Mutfaktaki Yeni Yardımcınız

Yummly, yemek pişirmek ve lezzetli sunumlar elde etmeniz için gereken her adımda sizlere yardımcı olmak ve rehberlik etmek için tasarlanmış bir mobil uygulama. Eski usulleri geride bırakıp yeni teknikler tanışmak, yaratıcı ve eşsiz tatlar elde etmek istiyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz diyebilirim.

2 milyondan fazla, birçok dünya mutfağının ve ihtiyacınızın da fazlası alternatifi olan yemek tariflerini barındırıyor. Bunların yanı sıra sizin için kullanışlı araçlar ve yardımcı videoları içerisinde bulunduran uygulama, pratik yöntemler ve uyumlu malzemeleri bir araya getirmenizde sizlere oldukça yardımcı olacak.

Yummly

Yummly AllRecipes, Epicurious, Food52 gibi en popüler yemek tarifleri sunan oluşumların yanı sıra küçük yemek blogları da dahil olmak üzere bir çok kaynaktan topladığı yemek tariflerini her gün yeni bir tarif keşfetmeniz için sizlere sunuyor.

Ayrıca Yummly içerisinde birçok filtre var. Sizin beslenme stiliniz ve damak zevkinizi baz alarak sadece size özel tarifleri bulmanıza da yardımcı bir arama motoruna sahip. Böylelikle bir çok alternatifin arasında boğulmanıza engel olarak, istediğiniz bilgiye anında pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Yummly

Vegan veya vejetaryen mısınız? Sadece glütensiz besinler mi tüketiyorsunuz? Süt ya da deniz ürünlerine alerjiniz mi var? Ya da sadece kişniş mi sevmiyorsunuz? Hangisi sizi anlatıyorsa hassasiyetlerinize, diyetlerinize ya da isteklerinize uygun tariflere Yummly’le kolayca ulaşabilirsiniz.

Favori listesi oluşturarak sevdiğiniz tariflerden oluşan güzel bir liste oluşturabilir, aynı zamanda özel bir akşam için yapacağınız yemeklerin tariflerini tek bir listede toplayarak zaman kaybından kurtulup sadece yapacağınız yemeğe odaklanabilirsiniz.

Yummly

Yummly tüm bunların yanı sıra yapmayı planladığınız yemek için gerekli olan tüm malzemeleri kategorilere ayırarak size sunuyor. Böylelikle markete gittiğinizde neyi almanız gerektiği konusunda kafa karışıklıklarından sizleri kurtarır.

Oldukça faydalı olarak nitelendirdiğim bu uygulamaya aşağıdaki linklerden ve sitesinden ulaşabilirsiniz.

‎Yummly Recipes & Meal Planning
‎Yummly Recipes & Meal Planning
Developer: Yummly
Price: Free
 
Yummly Recipes & Cooking Tools
Yummly Recipes & Cooking Tools
Developer: Yummly
Price: Free

PAYLAŞ
94 basım, bir nevi fotoğrafçı ve yazar. Her şeyden önemlisi hiçbir şeyist.