Malum Coronavirüs’ten dolayı evlerimizde kalmamız gereken, azami seviyede dışarı çıkmamız ve virüsten kendimizi, sevdiklerimizi ve hatta milletimizi korumamız gereken şu günlerde bir uygulama keşfettim: Algelsin. Uygulama şu anda yalnızca kent olarak Antalya içi servis veriyor. Markete, bakkala çıkmaktan çekinen, hijyen de hijyen diyen Antalyalılar için uygulama tamamen ücretsiz. #Evdekal‘ırken siparişleriniz ayağınıza gelsin.

Uygulama aldığı puanı yorumları okuduğum kadarıyla gerçekten hak ediyor. Google Play Store’daki 4.8 puanı gerçekten güven veriyor. Sadece market alışverişleri olarak düşünmeyin, montaj yapılması gereken ürünler için de uygulamayı kullanabilirsiniz çünkü uygulamada onlarca kategoride alışveriş yapabiliyorsunuz.

Algelsin: Antalyalılar Sanal Alışverişte

Uygulamadan bahsetmeden önce küçük bir detaya dikkat çekmem gerekiyor. Algelsin şu anda sadece Antalya’da hizmet verirken, geliştiriciler uygulamadaki kentleri artıracaklarını söylediler. Onlar uygulamayı geliştirecekleri süre içerisinde ben sizlere bir yazı bırakıyorum. Antalya dışında yaşayan takipçilerimiz bu yazıdaki uygulamaları kullanarak dilediğince sanal alışveriş yapabilir, ihtiyaçlarını kapılarına kadar getirebilirler.

Algelsin, Fırından kategorisindeki, onlarca çeşit ekmeğiyle, meyve ve sebzede uygun fiyatlarıyla, et ve tavuk, süt ve kahvaltılık gibi istediğiniz her türlü market alışverişinizi sadece birkaç tık ile yapabiliyorsunuz. Onlarca kategoride yüzlerce ürünün siparişini çok hızlı bir şekilde verebilir, dakikalar içerisinde kapınızda ödeme yapabilirsiniz. Coronavirüs’ten dolayı evden çıkmak istemeyen, market raflarından çekinen Antalyalılar uygulamayı indirin, telaşınız biraz daha azalacaktır.

Evet, siparişi biz veriyoruz fakat kuryemiz için trafiği biz kontrol edemiyoruz. Sipariş takibi yapabilmek adına uygulamada güzel bir özellik bulunuyor. Siparişini verdiğiniz ürünü taşıyan kuryeyi harita üzerinden gerçek zamanlı olarak takip edebiliyoruz. Yani siparişlerimizin ne zaman kapımıza geleceğini uygulamada görebiliyor, yemek yapmaya ne zaman başlayacağımıza buna göre karar verebiliyoruz. Gecikme yaşanıp yaşanmayacağını bu ekrandan görebiliyorsunuz, tahmini geliş süresi de siparişini verdikten sonra ekranında görebileceksiniz.

Algelsin

 

Taşıma Ücreti 4 Lira, Coronavirüs’ten Korunmak için Makul Bir Fiyat

Siparişini verdiğiniz ürünlerinizin maliyeti ne kadar tutarsa tutsun taşıma ücreti olarak 4 TL bir ödemeniz oluyor. Türkiye’de salgın boyutuna yavaş yavaş ilerleyen virüsten korunmak içinse 4 TL çok cüzi bir miktar. Sokağa çıkmıyor, raflarda dolaşmıyor, insan temasını 0’a indiriyorsunuz.

Ustamgelsin hizmeti montaj gerektiren ürünlerinizde, siparişlerinizle beraber kapınızda olacak. Montaj için gelecek çalışanlar işlerini yapacaklar sizler de uygulamada çalışanları puanlayabilir, olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yapabilirsiniz. Aynı zamanda ustaların montaj için geleceği saati ve günü de sizler belirleyebiliyorsunuz. İstediğiniz gün istediğiniz saatte ustaların geleceğini uygulama çok net şekilde garantilemiş durumda.

%100 güvenilir alışveriş keyfinizde isterseniz kapıda nakit veya kartla ödeme isterseniz de uygulama üzerinden kart bilgileriniz ile sipariş verebilirsiniz. Türkiye’deki tüm bankalar ile anlaşmalı olan Algelsin, mahremiyet istediğiniz ürünlerinizi, siparişlerinizi dilerseniz özel paketleme yöntemi ile kapınıza getiriyor.

Uygulamada bulunan kampanyalar kısmından indirimli ürünleri görebileceğiniz, hatta bedavaya bile getirebileceğiniz, kampanya kodlarınızı kullanabileceğiniz sekmeyi takip etmeyi unutmayın.

Uygulamadaki iyi hizmet ve kaliteyi Antalyalıların belirlediği, oyladığı Algelsin uygulamasını indirmek isteyenler aşağıdaki linklerden yararlanabilirler.

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.