Gamumi PS4, PC ve XBox gibi hiçbir oyun platformu fark etmeksizin her oyunsever kitleye hitap eden bir alışveriş platformu. Yapılan oyun alışverişleri ile oyun dükkanı haline gelen Gamumi’nin yapımcısı Basefy. Gamumi, özellikle güvenilirliği ve pazarlık imkanı sunmasıyla ilgimi çekmişti. Giyim mağazalarını içerisinde barındıran ya da her türden teknolojik alet satan uygulamaların çıkmasıyla beraber gözlerimiz oyun alışverişi yapabileceğimiz bir uygulama arıyordu. Tabi ki biliyorum, oyun satış platformları mevcut ama Gamumi birazcık farklı.

Oyun Dükkanı Ayağınıza Geldi

Eskiden daha çok PS veya CD’ci kafelerden oyun kiralama yoluyla ya da absürt fiyatlarla oyun alışverişi yapılan platformlardan oyun alma devri sona erdi. Gamumi, sağladığı güvence ve bünyesinde bulundurduğu her türden oyun platformu ile bir oyun dükkanı halini aldı.

Artık ayağa bile kalkmadan, denemeden giyim alışverişi bile yapıldığı bu dönemde Gamumi, bitirdiğiniz oyunları satabileceğiniz ya da orijinali bir maaşa denk gelen, bütçenizin yetmediği oyunları 2. el olarak alabileceğiniz bir oyun alışverişi platformu. Haliyle kendinize ait, internet üzerinden bir oyun dükkanı yaratabileceğiniz hem de kullanıcıların dükkanlarından oyun satın alabileceğiniz Gamumi, hızlı ve güvenli bir yol sağlıyor.

Oyun Dükkanı

Bir Oyun Biter Diğeri Gelir

Ben de Gamumi sayesinde, bir oyun dükkanına henüz sahip olmasam da kullanıcıların kurdukları dükkanlardan birkaç alışveriş yaptım. İstediğim oyunları çok cüzi miktarlarda oyun rafıma ekledim.

Gamumi, hızlı ve güvenli alışveriş sağladığı ve sahibi olduğunuz bir oyun dükkanı kurma imkanı verdiği gibi pazarlık şansı da sunuyor. Oyunları, fiyatını belki fazla belki de makul bulmanıza rağmen pazarlık konusundaki ustalığınızla çok daha az sıfırlı sayılarla elde edebilirsiniz. İşin en güzel kısmı da daha önce satın alıp sevmediğiniz ya da mesela -açık dünya oyunu olarak- %100 tamamladığınız oyunları satarak yeni oyunlar alabilirsiniz.

Kimse kafasında soru işareti barındıran konuşma baloncukları yaratmasın çünkü hem satıcı hem de alıcı olarak her zaman platform görevlileri ile iletişimde olabiliyorsunuz.

Gamumi’nin Sosyal Medya Özelliği

Uygulamayı indirdiğinizde otomatikman size bir ana sayfa tasarlanacak. Otomatikman gelen, size özel satış rakamları ile beraber analiz yaparak en ucuz şekilde oyun satın alabilirsiniz. Aynı zaman uygulama kullanıcılarının kurdukları oyun dükkanlarını takip edebilir, kurduğunuz oyun dükkanında takipçilere sahip olabilirsiniz.

Takip ettiğiniz kullanıcılar ya da keşfet ve arama sekmeleri ile istediğiniz oyuna anında fiyatıyla beraber erişebilirsiniz. Popüler sekmesi ile en çok etkileşim alan oyunları ve oyun dükkanlarını görebilirsiniz.

Devir oyunseverlerin, devir Gamumi’nin devridir.

Siz de kendi oyun dükkanınızı kurmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden Gamumi’yi indirebilirsiniz.

Gamumi - Eğlenceli Oyun Alışverişi
Gamumi - Eğlenceli Oyun Alışverişi

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.