İnsanların kendisine zaman ayırmasını engelleyen faktörlerin başında, günlük yaşamın yoğun ve hızlı bir şekilde ilerlemesi geliyor. Hal böyle olunca da sağlığımız, öncelik listemiz içinde genelde son sırada yer alıyor. Oysa yazımızda detaylarını vereceğimiz 7 Dakikalık Egzersiz uygulaması ile geniş zamanlara ihtiyaç duymadan sağlığınızı korumanız ve kilo verme hedefinize ulaşmanız gayet mümkün.

Uygulama ile zamana yenik düşmemek ve sağlığınıza gereken özeni göstermek, artık sizin elinizde.

7 Dakika Egzersiz Uygulaması
7 Dakika Egzersiz Uygulaması Özellikleri

7 Dakikalık Egzersiz Uygulaması Nedir?

Orjinal ismi “7 Minute Workout Challenge” olan uygulamanın kapsamı, aslında çok açık. Adında da belirttiği gibi uygulama, kullanıcılara 7 dakikada yapabilecekleri egzersiz planları sunuyor.

Üstelik uygulamanın kilo vermeye ve kardiyovasküler sisteme katkısı, bilimsel olarak da kanıtlanmış durumda.

Vücut geliştirmek veya kilo vermek isteyenlerin spor salonuna gidecek zaman bulamaması nedeniyle geliştirilen uygulamada herkese uygun bir plan var.

New York Times’in “Minimal Yatırım ile Maksimum Sonuçlar” sloganı ile duyurduğu uygulama, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak hedefinize ulaşmanıza yardım ediyor.

7 Dakika Egzersiz Uygulaması Hangi Bölgelerde Etkili?

Uygulamanın size sunduğu güvenli ve etkili programlar sayesinde verimli sonuçlar elde etmeniz kolaylaşıyor. Aerobik hareketleri yaparak kilo vermek ve bunu yalnızca 7 dakika içerisinde yapmak, birçok kişi için bulunmaz bir nimet.

Üstelik hangi bölgede problem olduğunu düşünüyorsanız, o bölgelere özel program belirlemeniz de mümkün. Özetle ilk olarak hedefinizi belirlemeli, sonra da buna uygun egzersiz planlarını seçmelisiniz.

Uygulamayı düzenli olarak kullandığınızda, spor yapmak için aslında çok büyük paralara, zamana ve ekipmana ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz.

Uygulama Hangi Mağazalarda?

Kısa süre içerisinde pek çok kişinin dikkatini çeken ve dünyanın çeşitli yerlerinde de kullanılır hale gelen uygulama, hem Google Play Store’da hem de Apple App Store’da yer alıyor.

Günde birkaç dakikanızı ayırarak fit bir vücuda sahip olmak için sizler de uygulamayı hemen mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

‎7 Minute Workout Challenge
‎7 Minute Workout Challenge
7 Dakikalık Egzersiz
7 Dakikalık Egzersiz
Developer: Fitness Guide Inc.
Price: ₺18,99

Siz sağlıklı olmak için hangi uygulamaları kullanıyorsunuz? Spor amaçlı kullandığınız başka mobil uygulamalar var mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.