Alto’s Odyssey Android cihazlar için gelecek. Son dönemlerin popüler oyunu Alto’s Odyssey artık Android cihazlarda oynanabilecek. Oyunun üreticisi Snowman, önümüzdeki ay Google Play Store’da yayınlayacak.

Alto’s Odyssey Android

Alto’s Odyssey Android Cihazlarda!

Alto’s Adventure sonsuz bir snowboard oyunu. Son dönemlerin sevilen oyunun devamı Alto’s Odyssey de önümüzdeki ay Android’e uyarlanacak.

Aslında iOS kullanıcıları bu eğlenceli oyunu şubat başından beri oynayabiliyor. Bu arada oyunun Apple Tasarım Ödülü sahibi olduğunu da belirtelim. Android kullanıcıları ise henüz oyunu kendi akıllı cihazlarında oynayamıyorlardı.

Beklenen açıklama oyunun geliştiricisi Snowman’den geldi. Firma, Twitter üzerinden açıklama yaptı ve Android kullanıcılarını memnun edecek gelişmeyi durdurdu.

Açıklamaya göre oyun gelecek ay severleri ile buluşacak. Google Play Store üzerinden de indirebilecek. Eğer oyunun takipçisi iseniz Google Play üzerinden ön kayıt yaptırma şansına sahipsiniz. Böylece oyunu ilk olarak indiren şanslı kullanıcılardan biri de siz olabilirsiniz.

Alto’s Odyssey Android

Akıllı Cihazlar Yeni Oyununa Kavuşuyor

Mobil hayatımızın vazgeçilmez parçası. Özellikle oyun tutkunları her geçen gün daha gerçekçi oyunların da yayınlanması ile mobilden kopamaz hale geldi. Alto’s Adventure da bu vazgeçilmez oyunlardan biri oldu. Özellikle başarılı tasarımı ile dikkat çeken oyun şimdi devam oyunu ile tutkunlarının karşısına çıkacak.

Merak edilen konulardan biri de Alto’s Odyssey’in ücretsiz olup olmayacağı. iOS kullanıcıları oyunu indirmek için 22,99 TL ücret ödüyor. Bu nedenle oyunun Android kullanıcıları için de ücretli sunulması bekleniyor.

Oyunun müptelaları zaten bir önceki sürümüne aşina. Ancak yeni oyunu keyifle oynamak için eski oyundan haberdar olmanıza gerek yok. Kolayca öğrenebilir, hemen Alto ve arkadaşları ile maceradan maceraya koşabilirsiniz.

Oyunun önce iOS kullanıcıları için gelmesi ve Android cihazlara ne zaman geleceği ile ilgili net bir tarih verilmemesi oyunun tutkunlarını üzmüştü. Ancak önümüzdeki ay oyun hem iOS hem de Android kullanıcıları için kolayca indirilebilir hale gelecek.

PAYLAŞ
Teknolojiyi takip etmeyi seven, meraklı, yeniliklere açık, iyi bir spor izleyicisi, sıkı bir oyun takipçisi.