Microsoft, Android için Skype güncellemesi yayınlayarak kullanıcılarını sevindirecek özellikleri devreye soktu. Skype, özellikle iş dünyasında sıkça kullanılan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bu durum da zaman zaman güncelleme gereksinimlerini beraberinde getiriyor.

Android Skype güncellemesi

Android için Skype Güncellemesi Hakkında

Android için Skype güncellemesi ile hangi yeniliklere imza attı, birlikte inceleyelim. Öncelikle yeni güncelleme ile Skype’ın pek çok yeni yeteneğe ve performans iyileştirmesine kavuştuğunun altı çiziliyor.

Dikkat çeken özelliklerden ilkine gelecek olursak… İnternet tarayıcınız veya herhangi bir uygulama üzerinden bir telefon numarasını aradığınızda, Skype ile arama yapabilmeniz için özel bir seçenek ekranınıza gelecek.

Eğer Skype üzerinden arama yapmak isterseniz, kredilerinizi kullanarak kolayca arama yapabileceksiniz. Aslında bu özellik Skype’ta mevcuttu. Windows sürümünde de bu özellik kullanılıyordu. Ancak Android kullanıcıları bu güncelleme ile özellikten faydalanmaya başlayacak.

Android için Skype Güncellemesi

Daha Yüksek Performans Daha Fazla Güvenlik

Microsoft’un çok sevilen iletişim platformu Skype, Android kullanıcıları için daha fazla güvenlik ve daha fazla performans vaad eden güncellemesi ile beğeni topladı.

Yeni güncellemenin sunduğu özelliklerden biri de, istikrar ve güvenlik iyileştirmeleri ile alakalı. Bu da kullanıcılar için daha fazla güvenlik demek.

Peki iOS kullanıcıları bu stabil ve güvenli ortamdan faydalanabilmek için ne kadar beklemek zorunda? Henüz iletişim platformu benzer bir güncellemeyi iOS  kullanıcıları için ne zaman yayına alacağı konusunda bilgi vermedi.

Bu da önümüzdeki süreçte biraz daha beklenilmesi gerektiğini gösteriyor. Yine de bazı kaynaklar, yakın bir zamanda iOS cihazlar için de benzer bir güncellemenin gerçekleştirilebileceğini öngörüyor.

Android Kullanıcıları için Yeni Özellikler

Özelliğin güvenliği ön plana çıkardığından bahsetmiştik. Bu da kullanıcıların daha güvenli kullanım sağlayabilmesi adına önemli bir gelişme. Uygulamanın güncellemesinden faydalanabilmek için siz de Android cihazınızın uygulama mağazasından son güncellemelerini kontrol edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Teknolojiyi takip etmeyi seven, meraklı, yeniliklere açık, iyi bir spor izleyicisi, sıkı bir oyun takipçisi.