İnternette farklı ürünler üzerine birçok e-ticaret sitesi bulunuyor, ancak Evidea.com, ev ürünleri satan siteler arasında zirveye oynuyor. Site, şimdi de kullanıcılarına kolaylık sağlamak amacıyla Evidea’nın mobil uygulamasını kullanıma sunuyor. Artık site kullanıcıları, Evidea mobil uygulaması sayesinde istedikleri an ve yerde rahatlıkla hızlı alışverişin keyfine varabilecekler.

Meşhur sloganı “Burada her şey evin için” ile yoluna başarıyla devam eden Evidea, uygun fiyatları ile bir evin tüm ihtiyaçlarını ekonomik bir şekilde karşılama iddiasında. Uygulama, hem iOS hem de Android işletim sistemlerini kullanan cihazlar için geliştirilmiş durumda.

Evidea Mobil Uygulaması Hangi Özelliklere Sahip?

Mobil uygulamanın kurulumundan sonra uygulamaya giriş yapıldığında, kullanıcının karşısına Evidea’nın sunduğu fırsat ürünler, indirimde bulunan ürünler ve birkaç kategori çıkıyor. Ürünlerin alımının gerçekleştirilebilmesi için ürün hakkında kullanıcının detaylı bir bilgiye sahip olması gerekiyor. Bu sebepten kullanıcıların detaylı bilgiye sahip olma isteği göz önünde bulundurularak detaylar sayfası geliştirilmiş. Bu sayfadan ürünler hakkında birçok detay, kullanıcıya hızlı bir şekilde aktarılıyor.

Binlerce Ürün ve Her Hafta Yepyeni Fırsatlar Cebinizde

Uygulamanın sol üst kısmında bir menü bulunuyor ve bu menüye tıklandığında kişiye çeşitli kategoriler gösteriliyor. Bu kategorilerden kişi, dilediği ev eşyasına daha hızlı bir yoldan ulaşabiliyor. Eşyaların kategorize edilmiş olması sayesinde aranılan eşyanın Evidea’da bulunması da kolaylaşıyor.

Uygulama içinde evle ilgili farklı kategoriler altında birçok eşya satışa sunuluyor. Mutfaktan yapı markete, banyodan dekorasyona çeşit çeşit alanlara tıklandıkça alt kategoriler açılıyor. Kullanıcı bu kategoriler içerisinde hangi eşyayı arıyorsa alt kategori sayesinde bu eşyaya daha hızlı ulaşıyor.

Seçilen kategoriler aynı zamanda ilgilenilen ürünlerin bulunduğu sayfada sırasıyla listeleniyor. Liste içinde düzen sağlanması, karışıklığın önlenmesi için liste içi filtreleme sistemi de düşünülmüş ve uygulanmış. Ürünlere bu uygulama sayesinde ulaşmak dakikaları değil, sadece saniyeleri alıyor.

Herhangi bir ürünü incelemek için detay sayfasında ürünü açmak ve tüm bilgilere bakmak yeterli oluyor. Bu detay bölümünde ürünün özellikleri, ürün üzerindeki indirim oranı ve ücretsiz kargo gibi farklı kargo seçenekleri görülüyor. Ürünleri satın alırken ödemeler için taksit seçeneği de bulunuyor. Gönderim süreci ile ilgili bilgiye sahip olabilmek için de ürünü sepete atmak yeterli oluyor.

Beğendiğiniz Ürünü Arkadaşlarınızla Paylaşın

Uygulamanın kullanıcıların yüzünü güldüren bir başka özelliği ise ürünlerin paylaşılabiliyor olması. Kullanıcı beğendiği bir ürünü tek tıkla çevresiyle paylaşabiliyor ve arkadaşlarından ürünle ilgili fikir alabiliyor.

Alışveriş söz konusu olduğunda başkalarına danışmak, oldukça faydalı olabiliyor. Ürünün bir başka kişiye gönderilebilmesi için paylaş butonuna tıklamak yeterli. Ayrıca her ürün için yapılan yorumlara bakarak ürün hakkında bilgi sahibi olabilir ve ürüne sahip olan kişilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Bunun dışında kullanıcının seçtiği ürünü, tek tıkla favorilere otomatik olarak eklemesi de mümkün. Böylece ara sıra favorilerinize göz atabiliyorsunuz.

Evidea mobil uygulaması, birçok insanın evinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderebilmesi üzerine kurulmuş. Uygulama sayesinde ürünler hızlıca satın alınabiliyor. Kullanıcıların göz sağlıkları da uygulama geliştiricileri tarafından düşünülmüş ve göz yormayan bir arayüz düzeni oluşturulmuş.

Uygulama, tüm cihazlara sorunsuz uyum sağlıyor. Uygulamada ayrıca hesabım paneli de bulunuyor. Hesabım panelinde kullanıcı, siparişlerini kontrol edebiliyor. Favori ürünlerine de tekrar tekrar göz atma özgürlüğüne sahip. Kargo hareketleri de bu kısımdan izlenebiliyor.

Mobil alışveriş uygulamaları arasında dikkat çeken Evidea uygulamasını, App Store ve Google Play uygulama mağazalarına giriş yaparak veya aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

‎Evidea
‎Evidea
Developer: Evidea.com
Price: Free
Evidea
Evidea
Developer: Evidea Mobile
Price: Free

Siz uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Eviniz için bu gibi uygulamalar üzerinden alışveriş yapıyor musunuz? Favori e-ticaret uygulamanız hangisi? Görüşlerinizi bekliyoruz.

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.