Kahve falı sevenler buraya! Faladdin Sihirli Fal Uygulaması, kahve keyfinize eğlence katmak için bekliyor. İster aşk ister para, geleceğinizle ilgili merak ettiğiniz ne varsa Faladdin, sizin için yorumluyor.

Fala İnanma, Falsız da Kalma!

Geleceği bilmek elbette mümkün değil; ama fal bakmak, binlerce yıldır var olan bir şey. Ünlü bir doktor, eczacı ve astrolog olan ve 1500’li yılların başlarında yaşayan Nostradamus da bir kahindi; yani bir falcıydı.

Onun kehanetlerinin birçoğu bugün gerçekleşmiş gibi görünse de aslında fal, bazı araçlar ve bazı yöntemler kullanarak, içinde bulunulan zamanla ve gelecek ile ilgili tahminler ve yorumlar yapma sanatıdır denebilir.

Fal baktırmak ve falda söylenenlerin olacağına inanmak, çoğu zaman bir motivasyon aracıdır. İnsanlara genelde iyi şeylerden bahsedilir ve bu, fal baktıranların kendini mutlu hissetmesinde neden olur. Belki de bu nedenle çok az falcı, kötü haberler verir.

Neden Faladdin Sihirli Fal Uygulaması?

Rekabetin iyice kızıştığı mobil uygulama pazarında, gitgide popürleşen ve ağırlıklı olarak kadınların ilgisini çeken yeni bir uygulama türü var: Fal baktırma uygulamaları.

Faladdin Sihirli Fal Uygulaması da bu rekabette zirveye oynayan önemli fal uygulamalarından biri. Öyle ki uygulama, size hiç hissettirmeden alışkanlık yapıyor ve kendinizi durup dururken fincanı kapatırken buluyorsunuz.

Faladdin fal uygulaması için kabaca kahve falının bilgisayar versiyonu diyebiliriz. Başka bir deyişle uygulama, sanal kahve falı bakıyor.

Faladdin, kişiye özel yorumlar sunduğu iddiasında olduğu için kısa sürede büyük ilgi görmüş. Bir “falci bacı” bulsak da ne olacağını öğrensek diyenleri mest eden uygulama, detaylı fal yorumlarıyla ücretsiz fal baktırmak isteyenlerin favorisi konumunda.

Kullanıcının burç özelliklerine göre falları şekillendirdiğini söyleyen Faladdin, ayrıca belirli dönemlerde kullanıcıyı, Dolunay hareketleri ve astrolojik olaylar hakkında da bilgilendiriyor.

Uygulama, şimdilik sadece kahve falı baktığı için yalnızca fincan fotoğraflarını kabul ediyor. App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen uygulama, şu ana kadar birçok kişi tarafından indirilmiş ve hatta en fazla indirilen uygulamalar arasına girmiş durumda.

Faladdin Sihirli Fal uygulaması

Faladdin Nasıl Çalışıyor?

Kahvelerini içen bayanlar (ve meraklı baylar) fincanlarını kapatıyor, bir süre bekledikten sonra fincanlarının fotoğrafını çekiyor ve Faladdin Sihirli Fal uygulaması ile yorumculara bu fotoğrafları gönderiyorlar. Falınız yorumlandığında ise uygulama size anlık bildirim göndererek haber veriyor.

Faladdin, kahve falına meraklı olan ancak baktıracak kimse bulamayanlar için oldukça pratik ve işe yarayan bir fal uygulaması. Ancak bunun için önce uygulamayı indirmek ve arkasından bir hesap açmak gerekiyor.

Uygulamada hesap açarken sizden bir form doldurmanız isteniyor. İsim, soyisim, e-posta adresi, ilişki durumu, cinsiyet, doğum tarihi ve çalışma durumuna ait bilgileri girdiğinizde kendi profilinizi de yaratmış oluyorsunuz.

Artık tek yapmanız gereken, falınız için üç farklı fotoğrafı, sisteme yüklemekten ibaret. Uygulama, gönderilen fincan fotoğraflarını yorumlayarak sonuçları bildiriyor. Eğer üyelik işlemleri ile oyalanmak istemiyorsanız, Facebook ile kolayca üye olmanız da mümkün.

Faladdin’de Olan, Faladdin’de Kalır!

Uygulamaya girilen kişisel bilgiler, uygulamanın sunduğu hizmetlerin hazırlanmasında kullanılıyor ve izin verilmediği sürece, Kişisel Verilerin Korunması Yasası gereğince üçüncü kişilerle paylaşılmıyor.

Uygulamanın yaratıcısı Sertaç Taşdelen, aynı zamanda Binnaz Abla isimli başka bir mobil fal baktırma uygulamasının da kurucu ortaklarından biri ve bu alandaki fırsatları sonuna kadar değerlendirmek istiyor gibi. Öyle ki uygulama, sadece Türkiye’ye yönelik değil.

Faladdin, sunduğu farklı dil seçenekleri ile şu an dünya genelinde 130’a yakın ülkede kullanılıyor. Geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan uygulama, insanların keyifli zaman geçirmesini hedefliyor.

Faladdin Sihirli Fal uygulaması, fala meraklı kişileri oldukça mutlu edeceğe benziyor. Her gün 1 tane ücretsiz fal hakkı veren uygulamada daha fazla fal baktırmak isteyenler için uygulama içi satın alma seçeneği bulunuyor.

Uygulamayı Android için buraya, iOS için de buraya tıklayarak veya aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Faladdin
Faladdin
Price: Free

Peki siz kahve falı baktıyor musunuz? Fal için kullandığınız favori uygulamanız hangisi? Görüşlerinizi bekliyoruz.

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.