Her pazar ama her pazar ya da babanız ne zaman izinli ise o gün için yapılan ilk plan genellikle balık tutmaya gitmek oluyor. Erkek çocuklar hatta yeri geldiği zaman kızlar bile babaları ile balık tutmaya gidiyor. Ailecek yapılacak aktivitelerin başında bazen piknik yapmanın yanına balık tutmak da ekleniyor. Misinamın ucuna sarsam saklasam seni dercesine balık tutma sevdalılar var. O zaman bir balıkçılık oyunu olan Fishing Clash ‘ı inceleyelim. Oyun aynı zamanda 3D ve bir simülasyon oyunu.

İyi Olta Eşittir Değerli Balık, En İyi Olta Eşittir Daha Değerli Balık

Oyunda yüzlerce değişik değerli balık türü bulunuyor: Sazan, yayın, levrek, somon ve diğer her türlü deniz hayvanını oyunda bulabilirsiniz. Balıkların değerli tabi ki farklı. Örneğin bir balık türünü tutma olasılığınız çok düşükse bilin ki o balık gerçekten çok değerli. Tabi ki bu olasılık balık türüne göre de değişiyor fakat en büyük fark oltada!

Oltanızın seviyesini yükselterek, yemler alarak olta takımınızı yükselterek çok daha değerli balıkları çok daha çok tutabiliyorsunuz. Olta takımınızın donanımı arttıkça oyunun zevki de kalitesi de her dakika artıyor.

Fishing Clash ‘de her gün ama her gün bir event (etkinlik) bulunuyor. Etkinliklere katılarak değerli ödüller kazanabiliyorsunuz. Bireysel görevlerin dışında klanınızla beraber görevler de yapabiliyorsunuz.

Fishing Clash: Büyük Balık Küçük Balığı Yer!

Bu sözü çok duymuşuzdur: ”Büyük Balık Küçük Balığı Yer!”. Bu başlık ile varacağım bir nokta var ki söz de cuk diye oturdu. Oyunda balılıkçılık sektörü adına oyuncularla kapışıyorsunuz. Oyunun 15 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu söylersek oyunun ne denli büyük bir kapışma alanı oluşturduğunu daha iyi anlarsınız. PvP modu belki de oyunun en etkileyici noktası.

3D ve bir simülasyon oyunu olmasıyla beraber grafiklerin gerçekten çok canlı ve gerçekçi olduğunu söyleyebilirim. Yazının başında belirttiğim gibi aile ile gidilen bir sahil kenarı modellemesi direkt göze çarpıyor. Göl modellemesi de bir o kadar iyi gözüküyor. Kuzey Amerika’nın çeşitli yerlerine giderek harika animasyonlarla beraber köpek balığı bile tutabilirsiniz.

Fishing Clash 3D Balıçılık Simülatörü oyunu indirmek ve gerçekçi bir balık tutma deneyimi edinmek isterseniz oyunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Haydi rastgele!

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.