Fortnite 6. sezon bugünden itibaren Epic Games severlerin huzuruna çıkarılıyor. Battle Pass adıyla bu sezon altıncısı ile strateji ve hayatta kalma oyunu olarak ilgi gören oyunun yeni bölümünde oyun severlerini birbirinden merakla bekleyen bambaşka özellikler de mevcut.

Bu özellikler şirket tarafından, üstelik tanıtılarak her açıdan Epic Games’in takipçilerine yeni sezonda hangi sürprizleri hazırladıkları birer birer anlatıldı. Peki 6. sezon ne zaman başlayacak ?

Fortnite 6. sezon

Fortnite 6. Sezon Cadılar Bayramı Kostümü

Fortnite 6. sezon içerisinde her yıl 31 Ekim tarihinde kutlanan Cadılar Bayramı kostümüyle fark yaratmaya hazırlanıyor. Battle Royal türünün bu son derece dikkat çeken aksiyon ve hayatta kalma stratejik oyun türünde her anlamda macera sevenleri birbirinden bekleyen esrarengiz gelişmeler bulunmakta.

Fortnite 6. Sezon Mottosu: Karanlık Yükseliyor

Fortnite öncesinde Epic Games yetkilileri tarafından bu sezonun mottosu da duyuruldu. Buna göre 6. sezon Battle Pass’ın sloganı Karanlık Yükseliyor oldu. Ayrıca söz konusu sezona ilişkin olarak bir de gameplay videosu hazırlanarak söz konusu sezonun bütün yönleriyle enine boyuna ele alındığından söz etmek gerekiyor.

Tüm bu ortada duran nitelikler dahilinde her açıdan tamamen fark yaratan özellikleriyle dikkat çektiğini belirtmeliyiz.Fortnite 6. sezon

Fortnite 6. Sezon Fiyatı da Belli Oldu

Fortnite 6. sezon bu yıl yine strateji ve aksiyon severlere gerçek zamanlı bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır. 950 papel olarak açıklanan yeni sezon oyun fiyatı her açıdan Epic Games tarafından hazırlanan bütün özellikleriyle dikkat çekiyor.

Amerikan doları olarak 15 $ ve yaklaşık 60 TL civarında bir fiyatlandırmasının bulunduğu belirlendi. Bütün bu özellikleri dikkate alındığı zaman oyunun her anlamda tüm sürpriz gelişmelerle oyun severlerin karşısına çıkıp onlara merhaba dediğini kesinlikle belirtmek gerekir.

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.