Fortnite Battle Royale oyununda yeni rekor Avustralyalı ekip tarafından kırıldı. Tam 61 kill ile bu zamana kadar kırılmayan rekoru kırdı. Avustralyalı grup böylelikle oyunda yepyeni bir dünya rekorunu teknoloji tarihine yazdırmış oldu.

Her açıdan fark yaratmaya devam eden Epic Games Fortnite oyunu PS4 için çıkarılmış olsa da PC platformunda da hızlı bir şekilde en çok oynanan oyunlar arasında yerini almaya başladı. Oyun dünya çapında en çok oynanan stratejik oyunlar arasında gelmesi bakımından fark yaratmaya devam etmekte.

Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale Rekoru 15 Dakikada Geldi

Sadece ama sadece 15 dakika gibi kısa bir sürede gelen Fortnite rekoru teknoloji gündemini de belirledi. PC platformunda en son 59 olan kill rekoru 60’a çıkarılarak böylelikle yeni bir dünya rekoru kırıldı. Her ne kadar takım arkadaşını öldürerek yeni rekor kırmak isteyenler kılıf hazırlamak istiyor olsa da oyunun algoritması bunu yakalama özelliğine sahip. Bu nedenle gerçekten de hile yapmadan tamamen bilinçli olarak gerçekleştirildi.

İşte O Ekip

Sadece 15 dakika içerisinde gelen yeni rekora imza atan grup isimlerini de sizler için derledik. İşte o takım:

Fortitude_Fqrbes

Nexjs

tactjs

TTV_NadeXC

Avustralyalı bir takım olma özelliğiyle her anlamda karşımıza çıkıyor. Bütünüyle bu rekoru kıran takım bakalım ileride hangi gelişmelere de imza atacak…

Fortnite Battle Royale

Bu Kez Rekor PS4’te

Söz konusu 15 dakikalık rekor Avustralyalı ekip tarafından PS4 platformunda gerçekleştirildi. Daha önceki rekor ise PC platformunda gerçekleştirilmişti. İşte ortada duran bu yeni rekor da dikkate alındığı zaman her açıdan tamamen kaliteden ödün verilmeksizin yepyeni özelliklere dayanarak her açıdan farkını ortaya koyduğundan kesinlikle söz etmemiz gerek. Bütünüyle bu unsurlar da rekorun bakalım ilerleyen dönem kaça çıkacağı merakını doğurdu.

PAYLAŞ
Teknolojiyi takip etmeyi seven, meraklı, yeniliklere açık, iyi bir spor izleyicisi, sıkı bir oyun takipçisi.