Fortnite Note 9 cihazlara özel versiyonu ile geliyor. Popüler oyun Fortnite Android tutkunlarına hoş bir sürpriz yaptı ve Note 9 cihazlara özel bir versiyon hazırladı.

Fortnite Note 9

Fortnite Note 9 Cihazlara Özel Versiyonu Hakkında

Fortnite, özellikle iOS versiyonu ile geniş bir kitleye ulaştı. Oyun tutkunları, yapımın Android versiyonunu heyecanla bekliyordu. Yapılan açıklamaya göre oyun yakın zamanda Android cihazlara gelecek ancak önce Note 9 için karşımıza çıkacak.

Note 9 için Ekstra Bonus Sunacak

Sevilen mobil oyunun Note 9 için gelecek olması kullanıcıları hayli heyecanlandırdı. Versiyonun bu cihazlara özel olacağını belirtmiştik. Peki ne tür yenilikler sunacak?

İddiaya göre Samsung, Note 9 tanıtımı sırasında oyuna da değinecek. Hatta bazı haber sitelerinde yer alan bilgilere göre Fortnite bir aylık şekilde Note 9 cihazları için yayınlanacak.

İddiaların en can alıcı kısmı ise Note 9 kullanıcıları için bazı yenilikler ile gelecek olması. Fortnite Note 9 kullanıcıları için özel kostümler ve V-Bucks ayrıcalıkları sunacak. Üstelik oyunun bu özellikleri ücretsiz sunması bekleniyor. Peki Fortnite note 9 yenilikleri ne şekilde olacak?

İddialardan biri de Stylus kalemi ile ilgili. Kalemin oyun içinde etkin şekilde kullanılabileceği öngörülüyor. Henüz oyunun yapımcı firmasından konuyla ilgili doğrulama gelmedi ama iddiaların son derece güçlü kaynaklarca dile getirilmesi beklentileri bir hayli yükseltti.

Fortnite Note 9

 

Note 9 Satışlarını Etkiler mi?

Oyunun tutkunları hayli fazla. Samsung Note 9 cihazlarının tanıtımında bile oyunun albenisini kullanmayı düşünüyor. Bu da Fortnite’in mobil cihazın satışlarını artıracağı yönündeki beklentileri yükseltiyor.

Haberlerde gerçeklik payı varsa, Fortnite Eylül ayında Google Play Store’da yerini alacak demektir. Eğer Note 9’a özel bir aylık versiyon söz konusu değilse oyunun Android uygulama mağazasında Ağustos ayında yerini alması bekleniyor. Bakalım popüler oyun Note 9 satışlarını beklenildiği gibi olumlu yönde etkileyecek mi?

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.