Video uygulaması GoPro Quik ile sizler de videolarınızı düzenleyebilir, fotoğraflarınızdan video yapabilirsiniz. Hikayenizi metin, müzik ve daha birçok özellik ile özelleştirebilir ve sonrasında arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Bunun için ilk olarak videonuzda kullanacağınız fotoğrafları seçebilirsiniz. Galeri, Albüm, Google Fotoğraflar, Dropbox veya GoPro Plus’tan seçeceğiniz fotoğraflarla oluşturacağınız videoyu dilediğiniz şekilde düzenleyebilmeniz mümkün.

İstediğiniz uzunlukta oluşturabileceğiniz videolar için 75’in üzerinde fotoğrafı seçebiliyorsunuz. Diğer uygulamalardan ayrılan en önemli özelliği, video klipleri sizin yerinize inceliyor ve akıllı klipler oluşturuyor. GoPro Quik, HiLights özelliğiyle önemli anları oluşturuyor ve beğeninize sunuyor. Farklı tasarımlar elde edebilmek ve geçişleri farklı yapabilmek adına tasarlanan 22 farklı seçeneği kullanabilirsiniz.

GoPro Quik ile Özel Bir Video Hazırlayın

Videonuza veya fotoğraflardan oluşturduğunuz klibinize 80’nin üzerinde, sizin için hazırlanmış müzikler arasından arzu ettiğinizi ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Dilerseniz kendi arşivinizden hoşunuza giden müzikleri de seçebilirsiniz.

Müziğin başlangıç ve bitiş ayarını istediğiniz saniyelere göre değiştirmek mümkün. Şaşırabilirsiniz, uygulama geçişleri müziğin ritmine göre ayarlıyor. Müzikle ilgili aklınıza gelmeyen pek çok düzenlemeyi de kullanılır hale getirdiğini gördüğünüzde, vazgeçmek istemeyeceksiniz.

Arzu ederseniz, videonuza yazı ekleyebilirsiniz. Filtreleri, grafik ayarları ve fontu keyfinize göre seçebilmeniz de mümkün. Videoları kesebilir, kısaltabilir, yavaşlatabilir veya hızlandırabilirsiniz.

Quik her fotoğrafı mükemmel bir şekilde çerçeveye almak için renkleri ve yüzleri tespit ediyor. Ayrıca fotoğrafları elle de kırpabiliyorsunuz ve videonuz için özel süre ayarlayabiliyorsunuz. Quik kesintileri ve geçişleri otomatik olarak ayarlıyor zaten.

GoPro Quik, Flashbacks 24H ile çekimlerinin son 24 saatinden oluşturulan seyretmeye hazır gezi ve macera videolarının olduğu videolar ile gününüzü yeniden keşfetmenizi sağlıyor.

Kayıt aşamasına geldiğinizde HD 720P veya HD 1080P olarak kaydetme imkanı var. Üstelik bu videolarınızı paylaşmak için sosyal medya hesaplarınızı kullanabilirsiniz de. Facebook, Instagram, WhatsApp veya e-posta yoluyla hazırlayacağınız videolarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.

Hiçbir ücret ödemeden aşağıdaki linklerden ya da Google Play Store veya Apple App Store’dan indirip kullanmaya başlayacağınız bu uygulama ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. Dilerseniz masaüstü sürümü için sitesini inceleyebilirsiniz.Kaliteli sunumu ve eşsiz seçenekleri ile GoPro Quik her zaman tercihleriniz arasında olacak.

‎Quik - GoPro Video Editor
‎Quik - GoPro Video Editor
Developer: GoPro, Inc.
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.