En çok tercih edilen uygulamalar oyunlar ve mesajlaşma uygulamaları. Artık bu iki özellikten faydalanabilmek için ayrı ayrı uygulama indirmenize gerek yok. Çünkü Moove ile bu iki özelliği bir arada kullanmak mümkün! Sadece Moove uygulamasını kullanarak hem oyun oynayabilirsiniz hem de yeni insanlarla tanışarak sosyalleşebilirsiniz.

Moove Uygulamasının Özellikleri

Moove, diğer oyun ve mesajlaşma uygulamalarına göre daha farklı bir uygulama. Çünkü sıradan bir oyunda sadece oyun oynayabilir ya da bir mesajlaşma uygulaması indirerek, yeni insanlar tanıyarak sohbet edebilirsiniz. Ancak Moove kullanırken dünya üzerindeki birçok insanı tanıyabilirsiniz ve aynı zamanda oyun oynayarak keyifli vakit geçirmek mümkün.

Uygulamaya Facebook hesabınızla bağlanabilir ve Facebook’daki arkadaşlarınızla birlikte sohbet ederken, oyun oynayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde her gün farklı birisiyle arkadaş olup, oyunlara istediğiniz kişiyi partner olarak seçmek artık çok kolay.

Oyun oynarken bir yandan da partneriniz ile mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı kullanarak diğer kişilere meydan okuyabilir, istediğiniz bir oyuncuyu seçerek onu rekabet etmeye davet edebilirsiniz.

Moove Uygulamasında Yer Alan Oyunlar

Uygulamanın içerisinde birçok oyun bulunuyor. ile Jengatrix, Bump It, Backgammon, Cookies gibi popüler oyunları oynayabilirsiniz.

Uygulamanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Jengatrix ile fizik kurallarına uyarak bir kuleyi devirmeden sabit tutmaya çalışacaksınız. Kuleniz devrildiği an oyunu kaybetmiş olursunuz.

Çok tercih edilen bir diğer oyun Backgammon ise bir hız oyunu. Bu oyunda yapmanız gereken tek şey bir zar attıktan sonra en hızlı şekilde taşları toplamak. Eğer rakibinizden önce taşları toplarsanız oyunu siz kazanmış oluyorsunuz ve topladığınız her taş puanınızı yükseltiyor.

Ayrıca uygulamadaki diğer oyunları da deneyerek kendinize en uygun olan oyunu belirleyebilirsiniz. Bowling, 8 Ball Pool (8 Top Bilardo), Basketball gibi birçok oyun mevcut. Bu oyunları oynarken bir yandan da yeni arkadaşlar edineceksiniz ve böylece hem keyifli bir sohbet yapacaksınız hem de eğlenceli bir oyun oynayacaksınız.

Siz de isterseniz aşağıdaki linklerden ya da App Store ve Google Play Store’u ziyaret ederek Moove uygulamasını indirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Moove - New Games, Play & Chat
Moove - New Games, Play & Chat