Instagram Reports+ ile Instagram hesabınızı takip etmeyi bırakan ve engelleyen kullanıcıları görebilir aynı zamanda hesabınıza en sık bakan ve etkileşim kuran takipçilerinizi keşfedebilirsiniz.

Instagram, dünyanın en büyük sosyal medya ağlarından bir tanesi olmakla beraber milyonlarca kişinin takip ettiği, hayatındaki önemli anları paylaştığı bir platform. Bu platformda ister istemez herkes, gizli misafirlerini bilmek ve kimlerin her gün profilini ziyaret ettiğini görmek ister. İşte burada devreye Reports+ uygulaması giriyor.

Reports+ Türkçe adı ile raporlar sunan bir uygulama. Instagram profiliniz hakkında en derin analizleri sizlere sunuyor. Profilinize ait tüm bilgileri en kolay şekilde tek bir uygulama içerisinde bulabiliyorsunuz.

Ayrıca bu uygulama sayesinde en çok kim profilinize giriyor, kim girmiyor, kimler takibi bırakmış, kimler fotoğraflarınızı beğenmiyor, sizinle kim irtibatta oluyor gibi birçok kullanıcıları liste şeklinde Reports+uygulamasında görebiliyorsunuz.

Instagram Analiz Aracı

Instagram hesabı olan kurumsal ya da kişisel hesap yöneticileri, takipçilerini önemser. İnişli çıkışlı takipçileriniz varsa ve merak ediyorsanız Reports+ sizin yardımınıza koşacaktır.

Takipçi düşüşü yaşıyor ve kim olduğunu bilmiyorsanız fakat önemsiyorsanız bu uygulama sayesinde, bütün Instagram sorularınıza cevap bulacaksınız. Bu uygulama ile gün içerisinde kaç kullanıcı sizi takip etmiş, kaç kullanıcı takibi bırakmış gibi detaylı bir şekilde analizleri sizlere sunmakta.

Reports+ ile Detaylı Instagram Analizi

Reports+ ile profil ziyaretçilerinizi ve hayranlarınızı keşfedebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı kullanarak paylaştığınız video ve resimlerin analizlerini detaylı ve kaliteli şekilde görebilirsiniz.

Instagram paylaşımlarınızı, performans ve analizlerinizi artık tek bir sayfa ekranında kolayca takip edebileceksiniz.

Paylaşım performansı takibi özelliğiyle, paylaşımlarınızın performanslarını takip edebilir, düşük performanslı gönderileri azaltabilir, yüksek performanslı gönderilere ağırlık verip vermeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Bu sayede daha planlı ve detaylı paylaşımlar yaparak takipçi sayınızı yükseltebilir ve hesabınızın her detayını öğrenerek yol haritanızı daha kaliteli çizebilirsiniz.

Birçok özelliği ücretsiz olarak sunan Reports+ sayesinde, sizin takip ettikleriniz sizi takip ediyor mu? Sorusuna da cevap bulabilirsiniz.

Instagram Analiz Aracı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamanın içerisinde Premium paketler de yer alıyor. Dilerseniz aylık, dilerseniz yıllık ve isterseniz de 6 aylık şeklinde paketler alabilirsiniz. Fiyatlar da bu paketlerdeki zaman dilimine göre değişmekte.

‎Reports+ for Instagram
‎Reports+ for Instagram
Developer: Firenet
Price: Free+
Reports+ Instagram için Takipç
Reports+ Instagram için Takipç
Developer: FIRENET LTD
Price: To be announced

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.