Kişiye özel personel servis uygulaması olan Ring Servis, iş yerine toplu taşıma araçları ile gitmekten bıkanların imdadına koşuyor. Hakan Yaralı ve Uğur Uygun’un tasarlamış olduğu bu uygulama yaklaşık olarak 2,5 yıldır kullanıcılarına hizmet veriyor. Bu uygulamanın gelişmesinde bir yazılım ajansı etkili oldu.

Ring Servis, bir yıl gelişme ve tasarım süreçlerinden geçtikten sonra yatırım arayışına girdi. Bu arayışın sonucunda ise Ring Servis, Türkiye’de kamu ve özel kuruluşlara servis hizmeti sağlayan TUREX firmasının desteğini aldı. Uygulamayı 14 kişilik bir ekip yönetiyor ve uygulamanın amacı çalışanlarına servis hizmeti sağlamayan firmalardaki personele servis hizmeti sunmak.

Ring Servis

Ring Servis Uygulamasının Kullanım Kolaylığı

Ring Servis uygulaması oldukça kullanışlı ve kolay bir kullanıma sahip. Bu uygulamayı kullanabilmek için, uygulamaya giriş yaptıktan sonra bulunduğunuz konumu ve servise binmek istediğiniz saati seçtikten sonra onaylamalısınız.

Bunları yapmak sizin için yeterli gerisini uygulama hallediyor ve işe gideceğiniz zaman sizi evinizin önünden alacak servisi gönderiyor. Servis için ödeyeceğiniz ücret ise eviniz ile iş yeriniz arasındaki mesafeye göre sistem tarafından otomatik olarak belirleniyor.

Ring Servis

Ayrıca uygulama güvenliğe çok önem veriyor. Araçlarının tamamı GPS sistemi ile 7 gün 24 saat devamlı takip ediliyor. Uygulama için çalışan şoförlerin hepsi gerekli testlerden geçtikten sonra işe alınıyor. Ring Servis araçlarının tamamı yasal belgelere sahip ve sisteme ait toplam 2 bin araç bulunuyor.

Ring Servis Kullanışlı Tasarımı İle Rakiplerine Fark Atıyor

Uygulama, iş yerine giderken araç sıkıntısı çekenlere büyük kolaylık sağlıyor. Ülkemizde bu uygulamaya benzer hizmet veren Volt Lines ve BiSerwis gibi rakip uygulamalarda bulunuyor. Fakat Ring Servis, sağladığı kullanım kolaylıkları ile rakiplerine fark atıyor. Hem Android hem de iOS platformlarına uyumlu olan bu uygulamayı masa üstünde de kullanabilirsiniz. Üstelik uygulamayı indirmek için hiçbir ücret ödemenize gerek yok.

Ring Servis

Uygulama, sadece bireysel kullanıcılar için değil kurumlar için de iyi bir servis alternatifi. Çünkü uygulama, kendisinden hizmet alan kurumların tüm giderlerinin vergiden düşmesine olanak sağlıyor. Üstelik bu uygulama trafiğin rahatlamasına da yardımcı. Zira bu uygulama iş yerlerine giderken araç sıkıntısı çeken kişilere yardımcı olduğu gibi özel araç kullanımı yerine servislere teşvik ederek trafikteki araç sayısını da azaltıyor.

Ring Servis
Ring Servis