Mobiluygulama.com’a verdiğim zoraki bir ara ile şimdi yeniden karşınızdayım. League of Legends uygulamaları ile hem Sihirdar Vadisi’ni hem de Taktik Savaşları’nı çile çekmeden oynayın.

İlaç Gibi League of Legends Uygulamaları

Malum Riot Games’in çıkaracağını duyurduğu oyunlarla beraber League of Legends’e olan ilgi biraz daha arttı. Herkes büyük bir bekleyiş içerisinde. Hali hazırda büyük bir oyuncu grubunun Sihirdar Vadisi’den sıkılması ile beraber firma oyuncu kaybetmişti. Taktik Savaşları’nın çıkmasıyla hem kaybettiği oyuncuları geri kazandı hem de bu sayıyı katladı.

Taktik Savaşları sonrasında Riot Games, ”s” takısının hakkını verdi demiştim. Rito, 10. yılını kutlarken oyunseverleri çok daha mutlu eden haberleri saat sabah 5’te yapılan yayın ile verdi. Tüylerimiz diken diken oldu ve yeni gelecek oyunların beta sürümünden bir an önce çıkmasını bekliyoruz.

Oyunların çıkması tabi ki zaman alacak ve bu bekleyiş içerisinde Riot Games’ten daha fazla zevk alın ve oyun kalitenizi artırın diye size birkaç LOL ve Taktik Savaşları Uygulamaları listesi hazırladım.

  • Blitz ( League of Legends Uygulamaları – PC)

Sizlere bu uygulamayı daha önce yazmıştım fakat buradaki listede de bulundurmadan duramadım. Çünkü oyunu oynarken telefon ile uğraşmaktan çok daha kolay bir yol varsa o da Blitz’tir.

Oyuna gelen yenilikleri güncel olarak paylaşan, özellikle Taktik Savaşları için birebir bir uygulama. Kullanıcısı zamanla da arttı, oyunu daha zevkli ve kolay oynanabilir hale getirdi. Ne kadar    League of Legends oyuncusu varsa belki de herkesin memnun kaldığı, en çok sevdiği League of Legends Uygulamaları arasında başı çeker.

Uygulamayı indirmek veya kapsamlı bilgi almak isteyenler buyrun.

  • TFT Bible ( League of Legends Uygulamaları – (App Store)

League of Legends uygulamaları içerisinde belki de geliştiricisi ile irtibat kurabildiğiniz tek uygulama. Kesinlikle en dikkat çekici nokta bu. Çünkü oyuncular geliştiriciler ile irtibat kurmayı, hata bildirmeyi ve görüş aktarmayı sever.
Bu özelliğinin dışında uygulama şampiyonları, itemları, item kombinasyonlarını, takım kombolarını ve hangi şampiyonun hangi seviyede geleceğini gösteriyor. Taktik Savaşları uygulamaları içerisinde -telefon platformlu olarak- belki de en çok kullandığım uygulama bu olabilir. Android kullanıcıları çok üzgünüm çünkü Google Play Store’da bu uygulama yok.

‎TFT Bible
‎TFT Bible
Developer: James Mclean
Price: Free+
  • Cheats for TFT (App Store)

Çok daha başka bir uygulama ile devam edelim. Bence bu uygulama TFT’ye yeni başlayanlar için biçilmiş kaftan. Çünkü diğer uygulamaların yanında çok daha başka özelliklere sahip ki bunlar amatörleri plat da yapar elmas da .

Uygulama size itemların ve şampiyonların dışında; bazı Challenges yani görevler veriyor. Aynı Taktik Savaşları’ndaki haftalık görevler gibi. Bu görevleri tamamlamaya çalışırken hem oyunu öğreniyorsunuz hem de gelişirken oyunun tüm dinamiklerine hakim hale gelebiliyorsunuz.

Görevlerin dışında uygulama size örnek kombolar, oyun metasına uygun takımlar gösteriyor ki oyun için en kritik nokta metaya uygun takımlardır. Bu özelliği göze alacak olursak Youtuberları dinlemeye kalmadan, League of Legends uygulamaları için bu programı şiddetle öneriyorum.

‎Cheats for TFT
‎Cheats for TFT
Developer: T-Logic
Price: $4.99+
  • Team Fight Tactics Guide/TFT Rehber (Play Store)

Tamam tamam Android kullanıcıları haklısınız, size uygun bir uygulama henüz yoktu ama hemen paslıyorum.

Bu uygulama da kombolar, şampiyonlar ve eşyalar gibi birçok özellik ile size yardımcı oluyor evet, fakat bu uygulamayı seçmemde bir neden var. TFT Rehber ile güncel her şeyi takip ederken aynı zamanda oyuna gelen yeni yamaları anında öğrenebiliyorsunuz.

Zaten ne dedik TFT=Meta. Meta ile yatıp kalkanlar için artık elinizdeki telefon ile tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz bir uygulama var.

  • League of Legends Arkadaşları (Play&App Store)

Şu ana kadar ilk paylaştığım uygulama dışında daha çok Taktik Savaşları odaklı yazdım. Şimdi ise oyunda çevrimiçi arkadaşlarınızı görebileceğiniz hatta onlarla mesajlaşabileceğiniz bir uygulama var. Dahası League of Legends’in son haberleri, uluslararası ve yerel maçları takip edebiliyorsunuz.

Hatta ve hatta League of Legends yayıncılarını bu uygulama ile başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmadan izleyebiliyorsunuz. Gözü yaşlı bir Twitch görüyorum.

‎Riot Mobile
‎Riot Mobile
Developer: Riot Games
Price: Free
Riot Mobile
Riot Mobile
Developer: Riot Games, Inc
Price: Free