Sosyal medya uygulamaları ile tanıştığımız tarihlerden bu yana fotoğraf çekmenin ne kadar önemli bir yere sahip olduğuna değinilmektedir. Çünkü internet üzerinde paylaşılarak, gelen beğenileri takip etme üzerine son derece titiz bir şekilde davranış sergilemekte olan pek çok kişi bulunmaktadır. Bu konuda hayatının vazgeçilmezlerinden olan fotoğraf çekimi ile ilgili önemli aşamaları kaydetmekte olan kişilerin, fotoğrafları düzenlemesiyle ilgili olarak da çok kullanışlı uygulamalar bulunmaktadır. Sizlere bu yazımızda LightX uygulamasından söz ederek, fotoğraflarınızı nasıl düzenleyebileceğinizden söz edeceğiz.

LightX App Özellikleri

LightX Özellikleri Nelerdir?

Diğer uygulamalara göre farklı özellikleri barındırmakta olan bu uygulama ile birlikte çok önemli bir adımı atabileceksiniz. Bu da fotoğrafların arka planlarını kaldırmayla ilgili olacaktır. Fotoğraflarda bulunan arka plan görüntülerini kaldırmak istediğinizde sizler de LightX uygulamasından kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Üstelik diğer uygulamalarda olduğu gibi fotoğrafların kesilmesi veya bir başka fotoğrafla birleştirilmesi gibi işlemleri de çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yalnızca fotoğraf üzerinde yapmak istediğiniz değişikliğe dair işaretlemeleri yaparak, dilediğiniz şekilde düzenlemeleri gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Kullanıcıların birden fazla özellik için pek çok uygulamayı bir arada kullanmaya çalıştığı görülmektedir. Bunlar arasında fotoğrafların kesilip birleştirilmesi veya renk değiştirilmesi gibi alternatifleri bulunmaktadır. İşte tüm bunlarla birlikte arka planları da değiştirmek isteyenler için çok kullanışlı olan LightX sahibi olanların, bu düzenlemeleri tek bir uygulama ile yapmaları mümkün hale gelmektedir. Bu da bir yandan eğlenceli çıkartmaları ekleyerek fotoğraflarınızı renklendirmenizi sağlarken, diğer yandan ise vakit kaybı yaşamanızı engellemektedir.

LightX
LightX Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Harika fotoğrafları ortaya çıkarmak için yine rakiplerine göre farklı bir alternatifi sunmakta olan LightX sayesinde, ikili veya üçlü pozlama efektlerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Böylece birden fazla görüntüyü birbiri ile karıştırarak ve en güzel modları kullanarak, farklı efektlerde sonuçları ortaya çıkarabilirsiniz. Bu da sizler için muhteşem deneyimleri ortaya koyacak olan bir uygulama şeklinde görülecektir.

Kırpmak istediğiniz bir fotoğrafın kalitesinden ödün vermek istemediğinizde, yüzünüzdeki lekeleri yok etmek istediğinizde veya daha net selfieler elde edeceğinizde, sizleri de beklemekte olan bu uygulamaya sahip olabilirsiniz. Saç rengini değiştirmek, diş beyazlatmak veya vücut şekillendirmek için sizlere sunmakta olduğu imkanları rahatlıkla gözden geçirebilirsiniz.

LightX Nasıl İndirilir, Ücretli mi?

Fotoğraflarınızı adeta baştan yaratabileceğiniz imkanları size sunmasıyla meşhur olan LightX sahibi olmak için sizler de uygulama marketlerini ziyaret edebilirsiniz. Google Play veya App Store mağazalarından 9,99 TL’ye sahip olabileceğiniz bu uygulamayı hemen satın alabilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgileri almak için ve uygulamayı kullanmaya başlamak için sizler de harekete geçebilirsiniz.

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.