Birçok insanın spora olan tutkusunu biliyoruz. Özellikle futbol söz konusu olduğunda ülkemizde resmen akan sular duruyor. Maç Sonuçları uygulaması da futbol aşkını yere göğe sığdıramayanların severek takip edeceği bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama, maç sonuçlarını anında kullanıcılarına ileterek gönüllerde taht kuruyor.

Maç Sonuçları ile Hiçbir Skoru Kaçırmayın!

Maç sonuçlarını canlı olarak takip etmek isteyenler için ideal olan ve Alper Çankaya tarafından geliştirilen uygulama, son yıllarda yapılan en iyi canlı maç sonuçları uygulamalarından biri olarak değerlendiriliyor.

Uygulama sayesinde gerek o an oynanan maçların skorlarını gerekse geçmiş maçların sonuçlarını kolayca takip edebiliyorsunuz. Karşılaşmaların canlı istatistikleri, kornerler, şutlar, kartlar gibi tüm verilere uygulama üzerinden erişebilirsiniz.

Ayrıca maç seçme özelliğini kullanarak sadece takip etmek istediğiniz maçlara dair bilgilerin size iletilmesini de sağlayabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde ise sadece canlı skorları veya bitmiş maçların sonuçlarını listeleme şansınız da bulunuyor.

Canlı Maç Skorları Her An Yanınızda

Uygulamanın en sevilen özelliklerinden biri ise oynanan maçlardaki önemli gelişmeleri, telefonunuza anlık bildirim olarak iletmesi ve bu özelliğin kullanılabilmesi için uygulamanın aktif olmasına gerek olmaması.

Maç Sonuçları uygulaması ile futbola dair tüm gelişmeler elinizin altına geliyor. Hangi takımın kimle oynayacağına, hangi kadro ile maça çıkacağına, futbolcuların sahadaki konumuna, maç esnasındaki gelişmelere ve daha birçok detaylı bilgiye uygulama sayesinde anında ulaşabilirsiniz.

Uygulama üzerinden takımların detaylı istatistiklerine, geçmiş maç sonuçlarına ve performans durumlarına ulaşarak sonraki maçlarla ilgili tahmin yürütmeniz de mümkün.

Uygulama, sadece maç sonuçları ile sınırlı kalmayarak futbolcular hakkında da birçok bilgiye yer veriyor. Öyle ki uygulamada futbolcular için ayrı bir bölüm hazırlanmış. Burada merak ettiğiniz futbolcunun, gerek o güne kadarki kariyeri gerekse oynadığı maç sayısı gibi verilerine kolayca erişebilirsiniz.

Gerek kullanıcı dostu arayüzü gerekse sunduğu güncel bilgiler nedeniyle iyi bir puana sahip olan uygulama, kendini geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcılardan gelen talepleri dikkate alarak ekranı kaplayan reklamları kaldırması da bu yenilikler arasında gösteriliyor.

Maç Sonuçları uygulamasını iOS için buraya, Android için buraya tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilir, maç heyecanını yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

Maç Sonuçları
Maç Sonuçları
Developer: Webron Software LTD
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.