Hayatımıza akıllı cihazların girişi ile birlikte başlayan ve hemen herkesin kişisel kullanımı için cihazlarında bulundurduğu uygulamalar, bahis sitelerinden sonra tutulan takım için de kullanılmaya başlandı. Özellikle 4 büyükler dediğimiz futbol takımlarının uzun yıllardır kullandığı akıllı cihaz uygulamalarına, geçtiğimiz günlerde Malatyaspor da katıldı. Bütün taraftar grubunu bir çatı altında birleştirme amacı ile geliştirilen Malatyaspor mobil uygulaması, Android işletim sistemi kullanan kişiler için Google Play Store’da yerini almış bulunmakta. Uygulamayı indirmek için Play Store’un arama bölümüne adını yazmak ve indirmek yeterli olacak.

Malatyaspor Mobil Uygulamasında Neler Var?

Uygulama cihaza indirilip kurulduktan sonra, karşınıza ilk gelecek olan ekran takım ile ilgili güncel haberler olacaktır. Bu uygulama sayesinde Malatyaspor ile ilgili bütün güncel bilgilere anlık olarak ulaşabilmeniz mümkün olacak. En son girilen haberler alt alta listelenmekte, ilginizi çeken habere tıklayarak detaylarını inceleyebilmektesiniz. Uygulamanın yine ana ekranında, takımın en yakın tarihte oynanacak olan karşılaşmasına kalan zaman gösterilmekte. Bu karşılaşmada hangi takımla oynayacağı, maçın tarihi ve saati gibi detaylara uygulamadan ulaşmak mümkün. Bu sayede uygulamayı kullanacak olan taraftarın, maçı unutma gibi bir ihtimali de ortadan kalkmış oluyor.

Malatyaspor Mobil Uygulaması Paylaşım Platformu

Bu uygulama sayesinde takımın gidişatı ya da karşılaşmalarda yaşanan olaylar gibi pek çok durum hakkındaki düşüncelerinizi, uygulama üzerinden paylaşabilir ve diğer taraftarlar ile bu şekilde bağlantıya geçebilirsiniz. Taraftarlar arasındaki etkileşimin artmasını isteyen uygulama geliştiricilerinin böyle bir adımda bulunması, hem uygulama kullanımının hem de bilet satışlarının artmasını sağlayacak. Bu yolla takımın daha da güç kazanması bekleniyor. Siz de Malatyaspor takımı destekliyorsanız, mutlaka mobil uygulamasını cihazınıza yüklemelisiniz.

Malatyaspor Mobil Uygulaması Etkinlik Takvimi

Uygulamanın sol alanında yer alan etkinlik takvimi içerisine girildiği zaman, Malatyaspor’un bir sene içerisinde oynayacağı bütün karşılaşmaların listesi, günü ve saati gibi bilgiler görülebilir. Bunun yanı sıra takımın fikstür ve puan durumunu da öğrenmek için herhangi bir web sitesine girmeye uğraşmadan, direk bu uygulamadan erişebilmek mümkün.

Takımın karşılaşmalardan sonra kaç puan aldığını, karşılaşmaların nasıl bittiğini ve takımın sene içerisindeki durumunu takip edebilmeniz açısından, uygulama oldukça kullanışlı.

Uygulamayı geliştirmekteki en büyük amaç, taraftarların daha çok bir araya gelmesini ve birbirleri ile iletişim halinde olmalarını sağlamaktı. Mobil uygulamanın bütün taraftara ulaşması halinde, uygulamanın bu amacını gerçekleştirmesi kaçınılmaz olacak.

Malatyaspor Mobil Uygulaması Reklamsız

Mobil uygulama kullanıcılarının en büyük şikâyetlerinden biri olan ve uygulama kullanımı sırasında bir anda kullanıcının karşısına çıkan tanıtım reklamı derdi, bu uygulama için geçerli değil. Malatyaspor takımının mobil uygulamasının kullanılma aşamasında kullanıcının karşısına herhangi bir reklam çıkmayacaktır.

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz uygulamanın kullanımı, hem teknik alt yapı olarak hem de görsel olarak oldukça kolay. Takımınıza destek olmak ve bütün haberlerden anlık olarak haberdar olmak istiyorsanız, siz de uygulamayı Google Play Store‘dan hemen indirebilirsiniz. iPhone ve App Store uygulamasının da yakın bir zamanda çıkacağı düşünülen bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.