Her geçen gün artmakta olan mobil uygulamaların, hayatımızı daha kolay bir hale getirdiğini söylemek mümkün. Artık cep telefonlarımızda sağlık uygulamaları da var ve telefonla arayarak veya bilgisayardan bağlanarak daha uzun sürede aldığınız randevuları MHRS uygulaması ile daha hızlı alabilirsiniz.

Ağız ve Diş sağlığı için uygun olan merkezlerden veya hastanelerden hekimleri seçmek ve uygun olan tarihlerde randevuları almak için pratik bir uygulama.

MHRS Uygulaması ile Randevu Hakkında Her Şey

Hastanelerde sıra beklemekle uğraşmamak için alacağınız randevular sayesinde en hızlı şekilde muayene olabilirsiniz. Aynı zamanda bu randevularınızın gün ve saatini sonrasında takip etmek istediğinizde yine uygulamayı kullabiliyorsunuz.

Doktorların randevu aldığınız günde çalışıp çalışmadıklarını ve herhangi bir değişimin söz konusu olması halinde, ne şekilde yönlendirileceğinizi de bu sistem üzerinden takip edebileceksiniz. Hastanede görev yapıp yapmadığına kadar öğrenip, gidemeyeceğinizi anlayacağınız durumlarda iptal etme hakkınızdan faydalanabileceksiniz. Bunları başlıklar halinde aktaracak olursak;

  • Hızlı Randevu

Vakit kazanmanız açısından randevuları hızla almanızı sağlayan bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

  • Randevu İptal

Doktorun görevde olmaması durumunda veya farklı sebeplerden dolayı gidemeyeceğiniz randevuları iptal edebilirsiniz.

  • Tarih ve Saat Takibi

Yoğunluğa göre değişen randevu tarihini ve saatini sonraki günlerde takip etmek adına yine bu sistemden faydalanabilirsiniz.

  • Doktorun Çalışma Durumu

Acil olarak değişen durumların, doktorların izinli olmasının ve muayene günü ile ilgili çıkan problemlerin takibi ve randevuların başka bir güne değişimi için sistemi kullanabilirsiniz.

  • Aile Hekimlerinden Randevu

Hastanelerde kendi aile hekimlikleri ile ilgili ücretsiz olarak randevu alma hizmetlerine göz atabilirsiniz.

  • Randevu Geçmişi

Daha önce aldığınız randevuları da görüntüleyebileceğiniz bir uygulama.

Randevu Almak için Başka Hangi Yöntemler Var?

Telefonlarınıza veya tabletlerinize indirerek kullanımın dışında randevu alabileceğiniz farklı yöntemler de bulunuyor. İnternete doğrudan bağlanarak MHRS resmi adresinden kullanıcı adınızla giriş yaparak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bununla birlikte ALO 182 çağrı merkezini de yine size bu konuda yardımcı oluyor. Son olarak T.C. Kimlik numarası ve belirleyeceğiniz şifre ile giriş yapacağınız sistemle ilgili bilgilerinizi bir başkasıyla paylaşmamanızın daha faydalı olacağını da belirtmeliyiz.

Hemen siz de indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

‎CDAS Mobile
‎CDAS Mobile
Price: Free
MHRS Mobil
MHRS Mobil
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.