Kültür ve sanat ya da müzik gibi dallarda aradığınız her konuyu tek bir ekran üzerinden görmek istiyorsanız, sizler de Babylon kullanarak, farklı fikirleri hissedebilirsiniz. Aynı zamanda farklı seslere açık olmanız için de büyük bir fırsat.

İlk olarak kayıt yaptırdıktan sonra bu dünyanın tadını çıkarabilirsiniz. Facebook ya da e-posta ile kayıt seçeneklerini değerlendirerek sizler de uygulamanın tüm özelliklerine hemen göz atmaya başlayabilirsiniz. Bağlandığınızda Facebook üzerinden Babylon kullanan diğer arkadaşlarınızı da görmeniz mümkün.

Bu uygulamayı açtığınızda karşınıza bir menü gelecek ve Babylon’da bu hafta başlığında listelenecek olan etkinlikler bulunacak. Bulunduğunuz haftadan itibaren düzenlenecek olan etkinliklerin ne zaman ve ne üzerine olduğunu detayları ile birlikte görme imkanınız olacak.

Tüm etkinlikleri listeleyebileceğiniz gibi aynı zamanda detaylarını, üzerine tıklayarak görebilirsiniz. Bu sayede mekanlarla ilgili bilgileri alabilir veya etkinliği takvime ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz etkinlikler için bilet alma imkanı da sunuyor.

Kendi etkinlik takviminizi oluşturmak isterseniz veya gitmek istediğiniz bir etkinliği kolayca bulmak isterseniz, hepsini tek bir listede birleştirmenizin mümkün olacağını da görebileceksiniz. Etkinlikleri kolayca görmeniz için Takvimim seçeneğine dokunduğunuzda sizler için de muhteşem alternatiflerin geleceğine şahit olabileceksiniz.

Uygulama içerisinde bana özel sekmesinde, size özel olan kampanyaları kolaylıkla görebilirsiniz. İndirimli biletleri alabilmek veya kampanyalardan faydalanabilmek için bu alanı kullanabilirsiniz.

Yakın zamanda daha fazla geliştirilmesi beklenen pek çok alanı bu uygulama içerisinde rahatlıkla görebilirsiniz.

Müziğe, sanata veya kültüre dair neleri keşfetmek isterseniz ve dikkatinizi çekecek olan başlıkları toplamak isterseniz, Keşfet sekmesinin tam size göre olduğunu görebilirsiniz. Keşfet sekmesi sayesinde makaleleri okuduğunuzda, sizler de hiç bilmediğiniz detaylara hakim olabilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanında sizi beklemekte olan Babylon’ları keşfedebilmek ve müziğin enerjisine kapılmak amacıyla hemen harekete geçebilirsiniz. Burada en yakın Babylon’u bulabilir ve Mekanlar sekmesinden adreslerine ulaşabilirsiniz.

Tüm Müzik Severler Babylon’da!

Tüm müzik severlerin ideal adreslerinden birisi olan ve müzikle dolu bir dünyayı temsil eden Babylon uygulamasının, tarz ve etkinliklerle ilgili olarak farklılıklarını hemen görebilirsiniz.

Bu etkinlikleri bir arada görmek ve şansınızı kaçırmamak istiyorsanız, ücretsiz olarak kullanacağınız Babylon uygulamasını indirebilirsiniz. Hem Google Play Store hem de AppStore’dan indirebilir, bu uygulama ile müzik keyfini doyasıya ve sınırsızca yaşayabilirsiniz. Böylece ruhunuzun ihtiyaç duyacağı gıdayı da kolayca ve pratik bir biçimde alabileceksiniz.

‎Babylon
‎Babylon
Developer: Pozitif
Price: Free
Babylon
Babylon
Developer: Pozitif
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.