Sosyalleşmekten hoşlanan, sanatsal etkinlikleri yakından izleyen, konserleri kaçırmak istemeyen ve gece hayatını seven insanlar için artık şahane bir uygulama var. PartyMag uygulaması, kişisel etkinlik rehberiniz olmaya geliyor.

PartyMag Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

PartyMag uygulaması, ilk olarak Aralık 2016’da karşımıza çıktı ve o günden bu yana kendisini geliştirmeye devam etti.

Uygulama, kullanıcının bulunduğu şehirdeki bütün müzik etkinliklerini listeliyor ve kullanıcı, önünde listelenen etkinliklerden kendisine kolayca bir program oluşturabiliyor.

PartyMag sayesinde, yaşanılan şehirde verilecek konserler, konser alanları ve eğlence amaçlı bütün lokasyonlar ile ilgili her türlü bilgi kolayca ediniliyor. Bu uygulama sayesinde yalnız kişiler, bu etkinliklere birlikte katılmak için arkadaş da bulabiliyorlar.

Üstelik uygulama, eğlence mekanlarını ve konser imkanlarını uygun fiyatlara göre sıralıyor ve kullanıcının bütçesine göre daha hızlı karar vermesini sağlıyor. Kısaca PartyMag uygulaması, çok yönlü kullanılan bir etkinlik uygulaması.

PartyMag Mobil Uygulaması

PartyMag’in Farkı Ne?

Uygulama mağazalarında, buna benzer birkaç uygulama daha var; ancak PartyMag uygulamasının en güzel yanı, kullanıcıyı tanıyor olması.

PartyMag bir süre kullanıldıktan sonra uygulama, o ana kadar yapılmış seçimlerden kullanıcının tercihlerini anlıyor ve buna uygun müzik etkinliklerini kullanıcıya sunuyor. Ayrıca uygulama içinde kullanıcı, kendi müzik zevkine uygun ayarları yapabiliyor.

PartyMag uygulaması, aynı zamanda Spotify ve Facebook uygulamalarına erişim sağlıyor ve bu şekilde kişiye özel etkinlik önerilerini sıralıyor.

Kişiye Özel Akıllı Etkinlik Rehberi

PartyMag uygulaması, bugün sadece iOS işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiş durumda. Uygulama, Apple Store mağazasından ücretsiz olarak indirilebilir ve hemen renkli gece yaşamının ilk önerileri, cebinize inmeye başlayabilir.

Ücretsiz olarak indirilen sürümün yanında, uygulamanın bir de Premium sürümü bulunuyor. Doğal olarak Premimum sürümün avantajları daha fazla.

Örneğin; müzik etkinliklerine katılmak istendiğinde, PartyMag uygulaması giriş biletlerini indirimli fiyatlardan alma imkanı veriyor. Bunun yanı sıra, Premium üyelik sahibi kullanıcılar, her ay en fazla altı etkinliğe ücretsiz olarak katılma hakkına sahipler.

PartyMag Mobil Uygulaması

PartyMag mobil uygulamasının bir başka güzel yönü ise uygulama sayesinde kullanıcılar sosyal çevrelerini genişletebiliyorlar. Örneğin; uygulama üzerinden, aynı müzik zevkine sahip kişilerin biraraya gelmesi ve bu insanlarla iletişim kurulması mümkün.

Bir de PartyMag kullanıcılarına özel olarak, zaman zaman çeşitli partiler düzenleniyor. Katılımcıların hoşça vakit geçirmeleri için bu da oldukça güzel bir fırsat.

Eğenceden ve müzikten hoşlanan kullanıcılar için PartyMag mobil uygulaması, oldukça popüler olma yolunda. Konser programlarını günü gününe takip etmek ve daha önce hiç gidilmemiş yeni mekanları keşfetmek için PartyMag uygulaması, müthiş bir kolaylık sunuyor.

‎PartyMag Pay
‎PartyMag Pay
Developer: Epigra
Price: Free

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.