Pokemon Quest iOS ve Android kullanıcıları için nihayet yayında. Oyunun geliştiricisi Nintendo, akıllı telefonları mobil oyunlar için uygun bir platform olarak görmüyor olsa gerek, bir türlü Pokemon Quest için adım atmamıştı.

En sonunda isteksizliğini sonlandırdı ve Pokemon tutkunları için sevindirici haber geldi. Pokemon Quest, serinin dördüncü oyunu. İlk olarak Nintendo Switch kullanıcılarına sunuldu. Beklenen oldu ve sonunda oyun hem Android hem de iOS kullanıcıları ile buluştu.

Pokemon Quest iOS ve Android

Pokemon Quest iOS ve Android Kullanıcıları ile Buluştu

Pokemon çılgınlığı tüm dünyada hız kesmeden sürüyor. Özellikle akıllı cihazlardan da oyunu oynamak isteyen tutkunları bu sevindirici habere bayılacak.

Söz konusu oyunun ne kadar sevildiğini anlamak için indirme oranlarına bakmak yeterli olacaktır. Yalnızca Switch kullanıcıları, popüler oyunu bir aydan kısa sürede 2.5 milyondan fazla indirdi.

Bu oyunda Pokemon’un kırmızı ve mavi karakterleri bulunuyor. Ayrıca rengarenk grafiklerle zenginleştirilmiş oyun, serinin diğer oyunlarına adeta fark atıyor. Bu keyifli deneyimi yaşamak için hiçbir engel kalmadı.

Pokemon Quest iOS ve Android

Mobil Cihazlarda Kolay Kullanım

Oyun son derece basit kontrollere sahip. Pek çok karakter ve azılı düşmanlar ile eğlenceli bir savaş ortamına hazır olun. Bolca aksiyon olan Pokemon Quest, küp şeklinde karakterlere sahip. Görev ise adada saklı hazineyi bulmak!

Adada toplanılan öğeler, Pokemonların güçlenmesini sağlıyor. Ayrıca oyun alanınızı da geliştiriyor. Pokemon Go’da artırılmış gerçeklik vardı. Bu oyunda artırılmış gerçeklik desteği yok. Üstelik ücretsiz.

Siz de Pokemon severler arasında yerinizi alıyorsanız vakit kaybetmeden hem Android hem de iOS için sunulan Pokemon Quest oyununu indirebilirsiniz. Oyunun ücretsiz olması büyük bir artı olarak değerlendiriliyor. Üstelik hem grafikler hem de içerik anlamında geliştirilmiş olan dördüncü oyun, beklentilerinizin de üzerinde bir eğlence vaad ediyor.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.