Samsung Galaxy S10 modelinin kamera özellikleri sızdırıldı. Her geçen gün akıllı telefonlar ile ilgili yeni özellikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Galaxy S10 kamera özellikleri oldukça başarılı görünüyor. Peki Samsung Galaxy S10 Kamera Özellikleri nelerdir?

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 Kamera Özellikleri

Akıllı telefon kullanıcıları için oldukça önemli bir özellik olan kameranın diğer telefon modellerine göre biraz daha üst segmentte yer alması değerlidir. Günümüzde fotoğraf çekmek oldukça sıradan ve basit bir hale geldiği için her kullanıcı mutlaka iyi kamera özelliklerine sahip olan bir telefona sahip olmak istiyor.

Bunu iyi bilen telefon üreticileri akıllı telefonlara çift kamera koyarak bu işe başlamıştı. Fakat çift kameranın da yetersiz geleceği düşünülmeye başlanarak kamera sayısını 3’e çıkardı. Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy A7 modelinde yer alan üç kamera özelliği Galaxy S10 kamera özellerinde de yer alacak.

Diğer bir edinilen bilgiye göre Galaxy S10 kamera özelliklerinden bir tanesi de 12 Megapiksel çözünürlüğe sahip olacak olması. 12 Megapiksellik ana kamerasıyla beraber ona eşlik eden 16 ve 13 Megapiksele sahip diğer kameraları da bizi bekliyor.

Samsung Galaxy S10 modelinde yer alacak olan bir diğer kamera özelliği ise geniş açılı kamera özelliğine sahip olacak. 123 derecelik bir görüş açısıyla fotoğraf karelerinizi çekebileceksiniz.

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 Diğer Özellikler

Çıkacak olan amiral serisinin Galaxy S10 ve S10 Plus için çok farklı tasarımlara sahip olması beklenmiyor. Ekranın 5,8 inç olması ve 6,3 inç boyutunda sonsuz ekran olması fikrine oldukça sıcak bakılıyor, oldukça yüksek bir ihtimalle bu boyutlarda olacak. Ekrandan parmak izi okuma özelliği ile piyasaya sürülmesi beklenen model ile şirket farklı detayları daha önceki günlerde paylaşmıştı.

 

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.