Samsung Yeni S Pen cihaz üzerinde uzun yıllar boyunca çalışıyordu. S-Pen cihazlarının birçok avantajları bulunuyor. Samsung Galaxy Note serisinin daha da donanımlı haliyle yepyeni bir telefon modeli olarak karşımıza çıkması anlamına geliyor.

Samsung Yeni S Pen

Samsung Yeni S Pen Hem Tablet Hem Telefon

Güney Kore akıllı cep telefonu üreticisi Samsung yeni modeliyle dikkat çekmeye devam ediyor. Her açıdan kaliteden ödün verilmeden dokunmatik akıllı fonksiyonları daha iyi kullanmak ve katlanır bir tablet özelliği göstermek için tasarlanan bu yeni cihaz, en büyük özelliği olarak bluetooth destekli kablosuz veri erişim hizmetini sunmasıyla dikkat çekiyor. Bütün bu yenilikleriyle de hem telefon hem tablet olduğunu her açıdan kanıtlamış durumda.

Samsung Yeni S Pen

Samsung Yeni S Pen Namı Diğer Penbook

Samsung’un piyasaya sunduğu söz konusu yeni model Penbook olarak da adlandırılıyor. Katlanabilir olma özelliğiyle bu adı alan telefon sadece dokunmatik kalemiyle akıllı fonksiyonları yerine getiren bir model olmaktan çıkarak bunun yanı sıra daha birçok özellikleri de karşılamaya devam ediyor.

Tümüyle ortada duran bu farklı nitelikleri de onun gerçekten de fark yaratan nitelikleri arasında yer alması adına dikkat çeken konular arasında gelmekte. Bütünüyle bu özellikleri de Samsung’un akıllı cep telefonu piyasasında pek çok yenilikleri ortaya koyduğunu söylemek adına önem taşıyor.

Bu da açıkçası çok önemli bir konu olması adına sıra dışı nitelikleri sunmaya devam etmekte. Tüm bu özellikler doğrultusunda da gerçekten de yeni modelin her açıdan fark yaratan Penbook olarak dikkatleri üzerine çektiğini söylememiz gerek.

Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar düşünülecek olunduğu zaman her anlamda fark yaratmaksızın tamamen teknolojik gelişmeleri yeniden belirleyeceğe benzemekte ve bunun sinyallerini vermekte.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.