Sağlıklı bir yaşam sürmenin en önemli koşullarından biri, düzenli olarak spor yapmayı günlük hayatın bir parçası haline getirmek. Bu doğrultuda geliştirilen mobil uygulamalar ise özel bir spor salonuna gitmeye bile gerek kalmadan fit olabilmeyi mümkün kılıyor. Sercan Ulusoy Workout uygulaması da özellikle spor aleti kullanmayı tercih etmeyen, ancak sporu bir hayat tarzı haline getirmek isteyenlere hitap ediyor.

Sercan Ulusoy’un hem ev ortamında hem de sokakta uygulayabileceğiniz egzersiz videoları içeren mobil uygulaması sayesinde, fit ve zinde kaldığınız bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Uygulama sayesinde diğer sporcularla tanışarak sosyalleşme fırsatı da bulabilirsiniz. İşte Sercan Ulusoy’un antrenman rutininden faydalanmak isteyenlerin göz atması gereken uygulama detayları…

Sercan Ulusoy Workout

Sercan Ulusoy Kimdir?

Sercan Ulusoy, Street Workout üzerine yoğunlaşan bir sporcu ve eğitmen. Street Workout ise kendi vücut ağırlığınızı kullanarak yapabileceğiniz vücut geliştirme çalışmalarının genel adı olarak tanımlanabilir. Herhangi bir spor aletine bağlı olmadan spor yapmak isteyenlerin tercih ettiği Street Workout, istediğiniz her an her yerde yapabileceğiniz bir spor türü. Bu spor türü ile çalışmalarınızı rahat edebileceğiniz bir ortam için kendi evinizde veya spor yapan diğer kişilerle tanışabilmek için dışarıda sürdürme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Yıllar boyu Street Workout çalışmalarına ara vermeden devam eden Sercan Ulusoy, kendi hazırladığı videolar ile bu spor dalıyla ilgilenen herkese detaylı bilgiler vermeyi amaçlıyor. Pek çok sosyal medya platformunda Ulusoy Workout adı altında gruplar ile çalışmalarını sürdüren Ulusoy, özel eğitimin yanı sıra grup üyeleri arasında motivasyon bazlı yardımı ve etkileşimi de destekliyor.

Sercan Ulusoy Workout Nasıl Bir Uygulama?

Sercan Ulusoy’un Workout uygulamasının içeriğinde çeşitli kategorilerde antrenman videoları yer alıyor. Ev ve sokak gibi mekana uygunluğuna göre ayrılan egzersizler sayesinde bulunduğunuz konuma uygun bir şekilde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Bölgesel egzersiz videoları ise vücudunuzun sıkılaşmasını istediğiniz bölgelerine odaklanmanızı sağlayarak, spor rutininizi dilediğiniz gibi şekillendirebilmenizi mümkün kılıyor.

Uygulama, antrenman videoları dışında başka kullanışlı işlevlere de sahip. Örneğin uygulama üzerinden görev listesi ve bireysel egzersiz programları oluşturabilir, planlarınızı not defterine kaydedebilirsiniz. Yine mobil uygulama aracılığıyla Sercan Ulusoy’un sosyal medya hesaplarını takip ederek bilgi güncellemelerinden haberdar olabilirsiniz.

Workout uygulamasının bir diğer dikkat çeken özelliği ise Sercan Ulusoy ile direkt iletişime geçme fırsatı sunması. Uygulamanın üyelere özel soru ve cevap bölümü sayesinde Ulusoy’a danışmak istediğiniz konular ile ilgili sorular sorabilirsiniz. Bütün bu özelliklere ek olarak daha kapsamlı bir vücut geliştirme süreci arayışındaysanız, uygulama üzerinden Ulusoy’un kişisel eğitim programını satın alma imkanınız da mevcut.

Sercan Ulusoy Workout uygulamasını Android için buraya, iOS için ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.