Sociable uygulaması oyun oynarken yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan ve yeni arkadaşlarınızla sohbet edebilmenize olanak veren bir platform. Mobil bir platform olan Sociable, hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlar ile son derece uyumlu.

Uygulamadaki birbirinden eğlenceli oyunları oynayabilmeniz için yapmanız gereken tek şey telefonunuza indirdikten sonra platforma üye olmak.

Kullanımı da oldukça kolay. Uygulamayı indirme işlemini tamamladıktan sonra üye olabilmek için uygulamanın giriş ekranındaki Facebook ile bağlan yazısına tıklamak gerekiyor. Ardından Facebook uygulaması ile bağlantı oluşturduğunuz ekranda uygulama için gereken izinleri ayarladığınızda, uygulamanın bütün özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sociable

Sociable Uygulamasının Özellikleri

Sociable, bulunduğunuz yerden ayrılmadan sosyalleşmenize olanak sağlayan bir mobil uygulama. Bu uygulama içerisinde eğlenceli birçok oyun yer alıyor, kullanıcılar bu oyunları oynayarak keyifli vakit geçirirken bir yandan da yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalıyorlar.

Ayrıca bu uygulamayı kullanarak diğer kullanıcılarla mesajlaşabilir ve sohbet edebilirsiniz. Üstelik uygulamada kullanıcıları takip edebilme özelliği de bulunmakta. Bu özellik sayesinde istediğiniz kişileri takip ederek yaptıkları paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz.

Diğer kullanıcılar da sizi takip ederek yaptığınız paylaşımları görüntüleyebilir ve sizinle iletişime geçebilirler. Oyun oynarken ise arkadaşlarınızla ya da diğer kullanıcılarla sıkı bir rekabete girebilirsiniz.

Uygulama, sürekli olarak skor listesini yenilemekte. Bu sayede içerisindeki oyunlarda dünya üzerindeki en başarılı kişileri görüntüleyebilirsiniz ve onların skorlarını geçmeye çalışabilirsiniz. Siz de skor listesinde adınızın üst sıralarda yer almasını istiyorsanız yapmanız gereken şey oyunlarda rakiplerinizi eleyerek yüksek puanlara ulaşmak.

Kısacası Sociable uygulaması tek bir platformdan insanların sosyalleşmesini sağlarken aynı zamanda çeşitli oyunlarla keyifli vakit geçirmesini sağlayan bir uygulama.

Sociable

Sociable İçerisinde Yer Alan Oyunlar

Yeni insanlar ile tanışmanın en eğlenceli yolu olan Sociable uygulamasının içerisinde birçok eğlenceli oyun yer alıyor. Bu oyunlardan en çok tercih edilenleri ise Tavla, Diamonds, Pişti, AA, Jukebox, XOXO, Jellies, Match Pairs ve Satranç. Uygulama içerisinde yer alan oyunlardan istediğinizi seçerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı mobil mağazalardan indirerek siz de oyun oynarken yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.