Spotify’ın etkinliği büyük sürprizleri beraberinde mi getirecek? Gözler 24 Nisan’a çevrildi. Hatırlayacağınız gibi Spotify’ın içeriğini sır gibi sakladığı etkinliği yarın gerçekleştirilecek. Peki bu etkinliğin kapsamında neler olacak?

Spotify’ın Etkinliği

Spotify’ın Etkinliği Gizemini Koruyor

Spotify bir süredir 24 Nisan’da etkinlik düzenleyeceğini kamuoyu ile paylaştı. Ancak bu etkinlikte ne açıklanacağına dair bilgi vermedi.

Etkinliğin ne hakkında olacağına dair tahminler var ama bu sır perdesi büyük ihtimalle yarına kadar aralanmayacak.

Ancak ufak bir ipucu veren Spotify, merakımızı bir nebze de olsa gidermeyi amaçladı. Etkinlikten ne beklememiz gerektiğine dair tüyo veren davetiyede, “İşte mobil uygulamamızda yakında görecekleriniz.” ifadesine yer verildi.

Spotify’ın Etkinliği

Spotify Uygulamasını Geliştirecek

Beklentiler çok farklı olsa da, Spotify’ın etkinliği büyük ölçüde uygulamanın ek özellikleri ile ilgili olacak. Davetiyede ima edilen ifade bu sonucu karşımıza çıkarıyor.

Davetiyede ayrıca, kimlerin sunum yapacağına dair bilgi yer alıyor. Buna göre söz konusu etkinlikte konuşma yapacak isimler Spotify Araştırma ve Geliştirme Başkanı Gustav Sönderström, Yaratıcı Hizmetler Global Yöneticisi Troy Carter, Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Babar Zafar olarak açıklandı.

Bu isimler de ürüne yönelik açıklama yapılacağı ihtimalini kuvvetlendirdi. Milyonlarca kullanıcısı olan ve her geçen gün bu sayıyı artıran uygulama daha kullanışlı bir ara yüze sahip olmak için yeni atılımlara imza atıyor.

Bununla birlikte ek özellikler ve uygulamayla ilgili geliştirmeler ile üye sayısını artırmaya gayret ediyor. Uygulamanın birçok korsan yazılımı mevcut. Ancak güvenilir ve yasal müzik dinlemek için iyi bir alternatif olması büyümesini hızlandırdı.

Üstelik mobil cihaz kullananların müzik dinleme alışkanlıklarını büyük ölçüde şekillendirdi. Uygulamanın dikkat çekici yeniliklere imza atması hala gözden çıkarılmış bir ihtimal değil. Ancak sürprizlerle dolu bir etkinlik olacak mı, bunu da yarın öğrenme fırsatı bulacağız.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.