İstenmeyen aramalar ve mesajların sayısı arttıkça, akıllı telefon kullanımı da büyük ölçüde rahatsızlık vermeye başladı ve yazılım firmaları bu durumu engellemek için çeşitli uygulamalar geliştirmeye başladı. Bu uygulamalardan biri olan Sync.ME, bu yöndeki sorunlara çare olma vaadindeki güçlü bir aday.

Uygulama ile istenmeyen telefon çağrılarını ve mesajları engellemek, ayrıca telefon rehberini her daim güncel tutmak oldukça kolay.Sync.ME

Sync.ME Tüm Kontrolü Size Veriyor

Sync.ME, arayan kişinin kim olduğunu, rehberde kayıtlı olmasa da daha telefon çalarken size gösteriyor ve bu kişiden bir daha çağrı almak istemiyorsanız kolayca o kişiyi engelleyebiliyorsunuz.

Sync.ME uygulamasının bu konuda en iyisi olduğu iddia ediliyor. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamayı, bugün dünyanın her yerinde 10 milyondan fazla kişi kullanıyor.

Bu alanda geliştirilen en iyi uygulama olarak kabul edilen Sync.ME’nin temel özellikleri ise şöyle:

  • Bir kere telefonun rehberinde kayıtlı olmayan bir numara arıyorsa, bu kişinin kimliği görülebiliyor. Elbette arayan kişinin bilgileri herkese görünür durumda ise. Eğer arayan kişi ile görüşülmek istenmiyorsa, bu kişi engellenebiliyor. Bu engelleme o kişinin mesaj gönderimini de kapsıyor.
  • Uygulama içinde arayan kişinin sosyal kimliği de gösteriliyor. Yani bu kişinin sosyal medyada yer alan bilgilerini ve fotoğraflarını görmek mümkün.
  • Bu uygulama ile bir kara liste oluşturmak ve bu listede olan birinden gelecek çağrıları görmezden gelmek mümkün.
  • Sync.ME uygulamasında doğum günü veya özel günleri hatırlatma özelliği bulunuyor. Bu özelliği kullanarak sevdiklerinize iyi dilek mesajları göndermek mümkün.
  • Uygulamanın güzel bir yanı da kullanıcının Facebook hesabına erişim sağlaması. Bu şekilde telefon rehberinde yer alan kişilerin bilgi ve fotoğrafları, Facebook ile senkronize edilebiliyor. Doğal olarak telefon rehberi, her zaman güncel durumda oluyor. Burada eşleştirilen bilgiler arasında fotoğrafların yanı sıra telefon numaraları, adres ve başka kişisel bilgiler de bulunuyor.

Sync.ME

Kısaca Sync.ME uygulaması, telefon rehberini güncel tutmayı ihmal eden kişiler için son derece kullanışlı ve yararlı bir uygulama. Manuel olarak saatler alacak telefon rehberi güncelleme işi, senkronizasyon özelliği sayesinde saniyeler içinde yapılabiliyor.

Uygulama, Android veya iOS işletim sistemini kullanan bütün mobil telefonlarda sorun çıkarmadan çalışıyor. Üstelik basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahip.

Sync.ME uygulamasını iOS için buraya, Android için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

‎Sync.ME - Caller ID & Contacts
‎Sync.ME - Caller ID & Contacts
Sync.ME - Caller ID & Block
Sync.ME - Caller ID & Block

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.